Skocz do zawartości
Forum

Olejki CBD - Co to jest? I na co pomaga?


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

CBD to jeden z najpopularniejszy ostatnio wyszukiwany skrót w internecie. Ale co tak naprawdę się za nim kryje? Kannabidiol bo to właśnie oznacza rozwinięcie tego skrótu, to jeden z ponad stu kannabinoidów zawartych w konopiach. Jego lecznicze i terapeutyczne działanie zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jednak wiele osób w dalszym ciągu kojarzy tą roślinę z jej rekreacyjnego zastosowania, i tu nasuwa się pytanie. Czym tak naprawdę jest Olejek z konopi i czy ma coś wspólnego z paleniem marihuany? Czym różni się Olej konopny od Olejku CBD? I czy działanie CBD to mit? Na te oraz inne pytania, odpowiemy w tym artykule. Dowiesz się niezbędnych informacji o oleju CBD oraz jego zastosowaniu w naszym codziennym życiu. Czytaj dalej w artykule poniżej 

https://greenpointshop.pl/wlasciwosci-lecznicze-konopi/olejek-cbd-co-to-jest-na-co-pomaga-oraz-jaki-wybrac/

Odnośnik do komentarza

O Panie, a na co nie pomaga :) Na cerę, na metabolizm, na bóle różne rodzaju w tym też przy leczeniu kontuzji, na sen, na samopoczucie, no masa właściwości. Polecam zerknąć na sklep Alba Hemp mają w ofercie różne rodzaje olejków CBD, ja zawsze zamawiam ten malinowy, jakoś tak mi bardziej smakuje niż inne ;) Mają teraz promocje nawet na niego, zostawiam link

Alba Hemp Sklep

Odnośnik do komentarza
Gość Marcinnek

Zastosowanie olejków CBD jest niezwykle szerokie - pomagają w problemach z bezsennością, wyciszają, mają właściwości wysuszające i wiele, wiele innych. Przez zastosowaniem w przypadku określonej dolegliwości warto się najpierw dokładnie zapoznać z zagadnieniem. Tutaj jest bardzo ciekawy i przydatny artykuł, kompendium wiedzy - https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/czym-sa-olejki-cbd/ Sam olejki stosuję już od pewnego czasu w walce z problemami skórnymi i widzę pierwsze efekty. Na pewno będę kontynuował dalszą terapię. 

Odnośnik do komentarza

Olejek CBD spoko, ale ja czytając różne opinie w internecie napisałem sobie do kilku sklepów z pytaniem, czy dadzą mi gwarancję zadowolenia. Po prostu na priv pisałem, że chcę mieć możliwość zwrócenia kasy jeśli produkt mi nie będzie pomagał. No i kilka sklepów mi odpowiedziało, że mogą mi dać taką gwarancję. Ja akurat kupiłem z taką "wynegocjowaną" gwarancją od www.goldenfoxcbd.pl 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...