Skocz do zawartości
Forum

Jaką szkołe wybrać


Gość jemioła

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru w studium policealnym

archiwista ( będzie problem z praktykami)

florysta (nie mam zdolności tego typu, nie jestem kreatywna)

opiekun osoby starszej (nie umiem rozmawiać z osobami starszymi i nie chce mi się nikim zajmować)

opiekun w domu pomocy społecznej (jak wyżej)

opiekunka środowiskowa ( nie wiem czym to się różni od pozostałych 2)

technik bhp (za dużo nauki na pamięć)

technik administracji ( zawsze miałam problem z pisaniem pism i wypracowań, za dużo nauki na pamięć)

technik usług kosmetycznych (nie maluję się i nie widzę takiej potrzeby, jak ktoś poprosi o malowanie paznokci to rezygnuje tak trzęsą mi się ręce)

Nic mnie z tego nie interesuje, nie wiem więc co wybrać. Po za tym nie lubię się uczyć, mam słabą pamięć, nie umiem rozmawiać z ludźmi, boję się ich. Nie mam pomysłu na życie.

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie moje dzieci chcą na ten moment chodzić do szkoły gdzie jest dużo plastyki, gdyż tak naprawdę z niej czują się najmocniejsi. ja za to w ostatnim czasie przeszukałem trochę Internet i znalazłem stronę https://www.straznicysieci.pl/ gdzie świetnie przedstawiono ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci. Myślę, że powinny one przede wszystkim zacząć od niego.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie moje dzieci chcą na ten moment chodzić do szkoły gdzie jest dużo plastyki, gdyż tak naprawdę z niej czują się najmocniejsi. ja za to w ostatnim czasie przeszukałem trochę Internet i znalazłem stronę https://www.straznicysieci.pl/ gdzie świetnie przedstawiono ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci. Myślę, że powinny one przede wszystkim zacząć od niego.

Odnośnik do komentarza

Zresztą powiedziałbym też, że przez długi czas nie mogłem znaleźć korepetytora, bo jest ich za dużo, więc pewnego dnia poprosiłem o pomoc, a potem bliski przyjaciel poradził mi, abym skorzystał z tego zasobu nauka holenderskiego gdzie znalazłem informacje o kursach Holenderskich, aby poszerzyć swoją wiedzę. Możesz go również użyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...