Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, miałem stosunek z moją dziewczyną niestety prezerwatywa pękła, ale nie doszedłem, jak pękła od zewnątrz była sucha. W mniej niż 24 godziny przyjęła tabletkę escapelle. Czy szansa na ciążę jest duża? Okres się jej spóźnia 1 dzień, ale bardzo długi czas miała okres bardzo nieregularny i brała tabletki antykoncepcyjne 3 miesiące przed stosunkiem?

Odnośnik do komentarza

Tabletka "po" może powodować zaburzenia teraz. Ona dość mocno ingeruje w układ hormonalny. Polecam na spokojnie porozmawiać z ginekologiem bo widzę tu mega stres przed ciążą a to też nie wpływa ok na regularność miesiączek. Ja bym się nie obawiała teraz, ale radzę wrócić do tabletek antykoncepcyjnych bo one dają znacznie większą ochronę jak prezerwatywa, drovelis to tabletki nowej generacji, dają mało skutków ubocznych i są naprawdę dobrze tolerowane przez kobiety. 

Odnośnik do komentarza

jak tabletki niby dają większą ochronę niż prezerwatywy? Nieprawda! to po prostu inna metoda antykoncepcji. Ja nie zamieniłabym mechanicznej ochrony, choć ja używam diafragmy Caya akurat, na hormony. Tym bardziej, że mechaniczna ochrona też zapobiega przenoszeniu chorób wenerycznych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...