Skocz do zawartości
Forum

Ona nie chce uprawiać seksu


Gość merlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem w związku z dziewczyną od kilku miesięcy. Kochamy się i układa nam się bardzo dobrze, dogadujemy się, nie kłócimy, typowa dobra para.
Myślałem dotychczas, że wszystko z wyszstkim jest ok. Jeśli chodzi o seks i ogólnie życie erotyczne też... Pieścimy się, jesteśmy już po pierwszym razie. Z mojej strony wszystko jest ok, partnerka bardzo mnie podnieca, nie mam problemu z dojściem. Myślałem, że z moją TŻ też jest ok... Ale wczoraj wyznała mi, że Ona nie czuje podniecenia żadnego... Nigdy go nie czuła, zdała sobie z tego sprawę wcześniej, ale myślała, że potrzebuje trochę czasu, że będzie lepiej no i bała się mojej reakcji na to.
W walentynki doszło do kolejnego zbliżenia i wtedy wyznała, że Ona nic nie czuje i zawsze udawała, że jest podniecona, żeby nie zrobić mi przykrości.
Zdziwiłem się, bo zawsze jak się pieścimy, dotykamy, całujemy to jest mokra w wiadomych miejscach. Ale podobno oprócz tego, nie dzieje się nic u niej Żadnego podniecenia, mówi, że nigdy nie czuła czegoś takiego jak podniecenie.
Przepłakała całą noc wcześniej z tego powodu tak mi powiedziała. Mówi, że to nie jest tak, że Ona nie ma ochoty... Ona po prostu nic nie czuje. Minetka ją tylko łaskocze, nic więcej, a penetracja to ból, bez podniecenia żadnego i przyjemności.

Nie wiem co zrobić, TŻ ma wizytę u ginekologa za 2 tygodnie i wtedy chce się zapytać lekaża co jest przczyczyną takiego stanu... Ja jestem lekko druzgotany tym, że Moja dziewczyna nigdy nie czuła podniecenia żadnego, chociaż tego chce.
Mój świat troszczkę się zawalił, kiedy się dowiedziałem, że to zawsze udawane było, te pojękiwanie itd. Żeby zrobić mi przyjemność
Boje się, że moja partnerka jest aseksualna... Już nawet sam straciłem ochotę na co kolwiek, nie mam ochoty już nawet się z nią pieścić, kiedy wiem, że to w ogóle na nią nie działa.

Rozmawiałem z nią, pytałem się, czy się czegoś boi, stresuje. Mówi, że nie, że bardzo mnie kocha, chce się ze mną kochać, ale Ona po prostu nic nie czuje... Próbowaliśmy różnych rzeczy, nawet filmów dla dorosłych, ale skutków brak

Odnośnik do komentarza

Jest to blokada psychiczna. Seksuolodzy mówią,ze nie ma kobiet oziębłych a jedynie nierozbudzone. Myślę,ze cała sytuacja jest równie trudna dla niej jak i Ciebie skoro Ci o tym powiedziała. Czy próbowaliście może stosować afrodyzjaków? W wielu przypadkach mogą dac dobre działanie. Polecana jest na przykład hiszpańska mucha ( w Polsce sprzedawana pod nazwą Sex Elixir).

Poczekajcie na to co powie lekarz.

Poza tym jesli kobieta robi się mokra to jest to właśnie podniecenie.

Odnośnik do komentarza

A czy jego kobieta przypadkiem nie robi mu na złość? Bo jej zachowanie nie jest moim zdaniem zbyt normalne.... Nie powinna się tak zachowywać. Jeśli jest mokra to musi być podniecona. Bez podniecenia tego nie ma. Niemniej dodatkowe zabawki to nic złego. Sex elixir również swego czasu przetestowaliśmy. Miło wspominam. Dobrze,ze o nim tutaj mi przypomniałeś.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się żeby robiła mi na złość. Mnie też dziwi, że jest mokra zawsze (czasami bardzo mokra) ale mówi, że oprócz tego to nic a nic ? Mówi, że nie czuje podniecenia.
Już sam nie wiem co o tym myśleć. Zawsze myślałem, że jej dobrze, wnioskowałem to po jej zachowaniu itd. No ale jak mówi, że nic to nic.
Tylko czy ten cały elixir sprawi, że moja kochana jak zaczarowana zacznie odczuwać podniecenie?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Merlo napisał:

Nie wydaje mi się żeby robiła mi na złość. Mnie też dziwi, że jest mokra zawsze (czasami bardzo mokra) ale mówi, że oprócz tego to nic a nic ? Mówi, że nie czuje podniecenia.
Już sam nie wiem co o tym myśleć. Zawsze myślałem, że jej dobrze, wnioskowałem to po jej zachowaniu itd. No ale jak mówi, że nic to nic.
Tylko czy ten cały elixir sprawi, że moja kochana jak zaczarowana zacznie odczuwać podniecenie?

No więc masz dwie opcje :

-albo jest ona typem kobiety ozieblej która zwyczajnie nie czuje takiej potrzeby.

-albo dzieje się tak kiedy młodzi i niedoświadczeni ludzie wiążą się ze sobą z różnych przyczyn - może i cię kocha ale może też tak byc że nie jesteś w jej typie i nie będzie ona cię porzadac

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2022 o 13:36, Gość Gosc napisał:

I elxiry odradzam. 

Sprawdzałem różne na sobie i to tak naprawdę prościej powiedzieć że nie działa. A kobiecy orgazm jest lekko bardziej zawiła kwestia gdyż on się zaczyna w kobiecej głowie

W punkt.

Odnośnik do komentarza

Nie napisze Ci tutaj na 100% bo wszystko zależy od danej osoby. Myślę,że wieu osobom coś takiego pomaga bo jest to pewne urozmaicenie. Sa to naturalne składniki tak więc na pewno jej nie zaszkodzi ale pomoże.

Ciągle jestem jednak zdania,że kobieta jest może na Ciebie zła oraz powiedziała CI to na złość. Bo jakby zupełnie jej się nie chciało to byłaby sucha. Podniecenie objawia się właśnie tym,ze kobieta jest mokra tam na dole. Tak na marginesie to czy nie ma obecnie jakiegoś stresującego okresu w pracy?
Moze przydałby się Wam jakiś wyjazd we dwoje na weekend w jakiejś spokojne miejsce ? Bieszczady albo Mazury?

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się żeby robiła mi na złość, na prawdę znam ją dobrze, wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, raczej taka możliwość odpada i nie biorę jej za bardzo po uwagę.
Oboje mamy dosyć stresujący okres od dłuższego czasu, to prawda. Byliśmy właśnie na wyjeździe kiedy to wszystko wyszło na jaw.
Mi też się zawsze wydawało, że jeśli kobieta jest mokra, to znaczy, że jest podniecona i jej dobrze. Nie wiem, nie wiem. Ginekolog, czy sexuolog, jak myślicie?
Może jakaś wizyta partnerska u sexuologa? Tylko, czy Ona się przy mnie tak otworzy? Może się czegoś wstydzi i mi nie mówi, sam nie wiem ?

Odnośnik do komentarza

Proponuje jeszcze z nia porozmawiać czy to co mówiła jest szczere. Możesz powiedzieć,ze bardzo CIę to zaniepokoiło. W tym przypadku sensowniejsza bedzie wizyta u seksuologa. Zorientuj się jacy specjalisci pracują w Twojej miejscowości.

Ewentualnie proponuje zorganizować jeszcze romantyczny wieczór we dwoje. Wino, kolacja. Czerwona pościel, świece. Jakieś gadżeciki erotyczne o których wspominałam. Po tej nocy zapytaj się jak się czuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Karoliaa
W dniu 19.04.2022 o 11:42, Gość Merlo napisał:

Nie wydaje mi się żeby robiła mi na złość, na prawdę znam ją dobrze, wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, raczej taka możliwość odpada i nie biorę jej za bardzo po uwagę.
Oboje mamy dosyć stresujący okres od dłuższego czasu, to prawda. Byliśmy właśnie na wyjeździe kiedy to wszystko wyszło na jaw.
Mi też się zawsze wydawało, że jeśli kobieta jest mokra, to znaczy, że jest podniecona i jej dobrze. Nie wiem, nie wiem. Ginekolog, czy sexuolog, jak myślicie?
Może jakaś wizyta partnerska u sexuologa? Tylko, czy Ona się przy mnie tak otworzy? Może się czegoś wstydzi i mi nie mówi, sam nie wiem ?

U kobiety mechanizm podniecenia jest bardziej skomplikowany niż u facetów, kobieta odczuwa coś takiego jak warunki niesprzyjające podnieceniu np. stres, że ktoś wejdzie, że nie będzie wystarczająco dobra dla partnera. Często zbytnio analizujemy, czy dobrze wyglądamy podczas stosunku, czy ruszamy się dobrze i wtedy nasz mózg nie skupia sie na czerpaniu przyjemności tylko analizuje 

Odnośnik do komentarza
Gość Felicjanka

Sa specjalne zioła z Ameryki Południowej Aztekowie używali ich w orgiach. Nawet aseksualne kobiety staja się napalone i uległe po nich. W Polsce znajdziesz je tylko w tabletkach Feminam Libido. troche drogie są ale może pomoga twojej dziewczynie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...