Skocz do zawartości
Forum

Niska temperatura pochwy, krwawienie i negatywne wyniki testów a ciąża


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem,otóż zawsze miałam cykle regularne-co 28dni,okres ok 5,6 dni,dwa ostatnie cykle zmniejszyły się do 20-24 dni,krwawienie 2-3dniowe,mam niechęć do kawy i papierosów co wcześniej bardzo lubiłam,w ostatnim cyklu temp pochwy jest cały czas stała ale co mnie dziwi niska-36,6,czasami 36,8 a zawsze w czasie owolucji mam 37,37,1 natomiast temp ciała 36,9-37.Mogłabym pomyśleć że jestem w ciąży ale zmyla mnie to krwawienie,niska temp pochwy i 2 testy które wyszły negatywne.Z moich obliczeń byłabym w 9 tyg ciąży.Co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza

Też jestem za tym że to mogą być cykle bezowulacyjne albo przynajmniej jeden z nich, ten pierwszy. Nie napisałaś nic czy wystąpił skok temperatury w cyklu tylko o tym że jest niska. Zakładam że nie wystąpił. Jak ja uczyłam się tych metod naturalnych w poradni to nam pani pokazywała taki wykres bez owulacji. W jednym cyklu nie ma skoku temperatury to potem miesiączka a raczej krwawienie może wystąpić w dowolnym terminie. Z kolei w następnym cyklu jajeczkowanie może wystąpić bardzo szybko, w ciągu kilku pierwszych dni. A jak wystąpi w ciągu pierwszych dni to automatycznie okres też się przesunie. Niektóre kobiety w notatkach traktują te dwa cykle jako jeden zakładając że krwawienie występuje w okresie bardzo płodnym dla kobiety.

Ja myślę że powinnaś obserwować kolejny cykl i zobaczyć co się dzieje. Oczywiście dobrze by było żebyś się skontaktowała z lekarzem jesli masz jakieś obawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...