Skocz do zawartości
Forum

Regeneracja


Rekomendowane odpowiedzi

Oj będzie ciężko. Jak mało czasu to nie ma co wcisnąć. Najlepiej zadbać o sen. Bo to dość ważne i na pewno daje odpowiednią regenerację. Dodatkowo można wspomagać regeneracje np. zabiegami powiązanymi z tlenoterapią. Ale to też zajmuje czas. Bo takie pojedyncze wejście do komory to ponad godzina. Ale efekt też fajny.

Odnośnik do komentarza

Koniecznie zadbaj o czas dla siebie, bo później może się okazać, że jest na to za późno. Myślę, że odpoczynek, ruch i przebywanie na świeżym powietrzu znacznie zwiększy komfort Twojego życia. Wówczas siły wrócą i pozytywnie to wpłynie na Twoje funkcjonowanie. Zabiegi wspomagające jak min.: medytacja czy tlenoterapia są bardzo wskazane bo podczas ich trwania można się wyciszyć. 

Odnośnik do komentarza

Musisz znaleźć czas dla siebie bo z czasem będziesz coraz gorzej się czułą. Polecana tu tlenoterapia działa cuda. Sama uczęszczam na takie zabiegi i czuję się rewelacyjnie. W Si Strefa Regeneracji w Szczecinie pod opieką specjalistów mam  minut czasu tylko dla siebie. Już po pierwszym zabiegu czułam się znacznie lepiej, a z czasem zauważyłam wzrost endorfin, nie ulegam żadnym przeziębieniom a co równie ważnie moja skóra nabrała blasku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.06.2022 o 22:31, Gość Darek napisał:

Tlenoterapia to nie tylko regeneracja ale i wielkie wsparcie w autyzmie, chorobach wieńcowych, cukrzycy a i same plusy w dbaniu o zdrowie seniorów.

Tak. Tlenoterapia daje spore plusy dla organizmu. Regeneracja została wykryta jako pierwsza. Bo to było wykorzystywane w sporcie do poprawy wyników ale też do powrotu do zdrowia po kontuzjach, Inne efekty wyszły po czasie. Więcej tlenu dla organizmu to większe zyski na zdrowiu. To też po prostu większa jakość samego tlenu. Czyste powietrze. Warto spróbować jaki to ma wpływ na nas. Czy to w Si Strefie Regeneracji, czy w czymś co mamy pod ręka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...