Skocz do zawartości
Forum

Ocena zachowania


Gość Xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ciagle poczucie winy

Nie jesteś sobą

Stłamszenie

Brak poczucia wiary w siebie

Dostosowanie się

Brak kontroli nad swoim życiem

 

Wypisałem sobie to dzisiaj po kolejnej kłótni z kobietą którą kocham…

Prowadzę swoją firmę w której raz jest lepiej raz jest gorzej - w tych czasach raczej gorzej.

 

Mieszkam od jakiegoś czasu u rodziców swojej kobiety(co jest mega męczące). Prowadzę tu swoja dzialalność. Mam 31 lat, moja dziewczyna jest 10 lat starsza- razem jestesmy od prawie 10 lat.

Ostatnio słabo nam się układa. Nie chcę zrzucać calej winy na Nią bo na pewno tak nie jest -  nie jestem najświętszy jak i ona nie jest „łatwą” osobą.


Nie chciałbym się tu publicznie rozwodzić o szczegółach…Doradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2022 o 00:27, Gość Xxx napisał:

Doradzicie coś?

Bez poznania szczegółów to możemy tylko gdybać powody i strzelać w ciemno. Ja widzę więc jedyne rozwiązanie: wyprowadzić sie i mieszkać osobno. Czy te cechy jakie wypisałeś dotyczą Ciebie? Jeśli tak, to czy wyrzuty sumienia są uzasadnione czy ktoś Ci je zaszczepia? Kogo próbujesz udawać i dlaczego, skoro nie jesteś sobą? Kto Cie stłamsił i dlaczego sie dałeś stłamsić? Brak wiary w siebie to nic innego jak niskie poczucie wartości, a to temat rzeka. Jeśli chcesz możemy o tym pogadać. Do kogo sie dostosowałeś i dlaczego? Dlaczego pozwoliłeś na brak kontroli nad swoim życiem i od kiedy to trwa? 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...