Skocz do zawartości
Forum

Złe sny? A może prorocze?


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Witam. Od jakiś 3 tygodni każdej nocy mam złe sny... Śni mi się, że pozbawiam życia najbliższych członków rodziny, znajomych a także obcych mi osób. Najczęściej z broni palnej a tak przy użyciu różnych narzędzi... Jak się obudze to jestem zlany potem i nie mogę ponownie zasnąć. Czasem się zastanawiam czy to aby na pewno był tylko zły sen...

Czasami też analizuje te sny. Co musi czuć osoba do której mierzysz z broni i jej życie jest w twoich rękach. To ty decydujesz ile taka osoba pożyje. Również stawiam się na miejscu ofiary co ona czuję...

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2022 o 17:35, Gość Sebastian napisał:

Czasami też analizuje te sny

A po co? 

Ja interpretuję to w ten sposób, że masz złe relacje z rodziną, ktoś wywiera na Tobie presje, może czujesz sie zniewolony, osaczony, co powoduje to u Ciebie mega stres i negatywne emocje. Tłumisz w sobie uczucia, nie relaksujesz sie, nie odstresowujesz i tym samym narasta w Tobie złość, frustracja. Wychodzi to wszystko nocą we śnie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Spowiedź generalna przy zniewoleniu zalecana. Szatan potrafi pokazywać w snach różne perwersyjne rzeczy, włącznie z morderczymi zapędami, których nie chcemy robić w realu. Tak zaczyna się stopniowe kuszenie do zła, aż cię ono omami i w końcu się spodoba. Jego cel zostaję osiągnięty nawet po wielu latach. Swoją drogą zwróć uwagę na to co oglądasz, w co grasz. Tam może też leżeć przyczyną problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...