Skocz do zawartości
Forum

Moj facet wiecznie robi problemy.


Gość 9202029

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, chcialam was zapytac  jak to widzicie. 

Jestem z facetem 1,5 roku. Mieszkamy razem itd. - nigdy wobec mnie nie mial zachowan, jakie ma wobec innych ludzi- w sumie wszystkich ale glownie  wsrod znajomych, wspollokatorow, czy nawet bylej, ktorej pokazal rogi wcześniej bo byl z nia rok ale na odleglosc wiec widzieli sie kilka razy i mieszkali ze soba 2 miesiace???

Wobec mnie, oprocz tego ze klamie (ale w sytuacjach takich bym po prostu  sie nie martwila)  nie robi nic zlego. Lezaly na wierzchu pieniadze czy cos czego potrzebowal, to nie ruszył, pytal zawsze, czy moze. Mi oddawal ostatnie jedzenie gdy brakowalo nam pieniazkoe, zadluzal sie zeby dla nas bylo wiecej. Szanuje mnie i dziewczyny mi go zazdroszczą. Tylko, ze jak przyjrzą sie bliżej to uciekaja. Jestem zla o to ze flirtuje czasem ale jak tlumaczy, to dla nas by cos uzyskac i faktycznie tak jest. Jest mi oddany. 

Kolejna osoba oskarzyla go o kradziez i psucie atmosfery . Z jednej strony przynosi mi wstyd i czasem mnie wkurwia tym ze jest niekumaty i trzeba nu cos powtarzać 50 razy zanim zrozumie, ale z Drugiej.. Chyba kazda chcialaby miec takiego chlopaka. Nie wiem co zrobic.Zerwac czy zostac..ja mam dobra opinie, jestem jego przeciwienstwem i mialam lepszych facetow od niego. Tylko ze oni dostali od rodziców albo sie dorobili w inny sposob, wiec nie wiem jaka młodość mieli czy tez, co by np zrobili w sytuacji mojego obecnego hmm..

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2022 o 04:22, Gość 9202029 napisał:

ze jest niekumaty i trzeba nu cos powtarzać 50 razy zanim zrozumie,

Piszesz już któryś raz z kolei, tylko inaczej formułujesz tematy. Nikt Ci nic nowego nie napisze. 

W dniu 27.02.2022 o 04:22, Gość 9202029 napisał:

Chyba kazda chcialaby miec takiego chlopaka.

Nie każda ? 

W dniu 27.02.2022 o 04:22, Gość 9202029 napisał:

Nie wiem co zrobic.Zerwac czy zostac..j

Dostałaś już odp w innych wątkach, ale raczej nie chcesz tego przyjąć do wiadomości. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...