Skocz do zawartości
Forum

Endoproteza kolana


Gość gina5011@hotmail.de

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gina5011@hotmail.de

Witam.Chcialabym sie czegos dowiedziec. W czerwcu ub roku tj 2021 mialam operacje kolana lewego,tzw wstawiane nowe kolano,sztuczne,ladnie nazywajac to endoproteza kolana. Do dzisiaj nie moge na to kolano kleknac,a ktos mi powiedzial ze nie bede mogla wogole na nie klekac.Pytam,bo nie mam zamiaru padac na kolana ,ale chocby gdy cos upadnie na ziemie ,cos drobnego ,po co trzeba sie mocno schylic,opieram sie na jeszcze "zdrowym" (ze tak powiem ) kolanie prawym,ale nierzadko musze i na lewym sie oprzec.Ale wtedy gdy sie opieram na tym "sztucznym",to czuje jakby mi sie w to kolano wbijalo 100 igiel czy szpilek,co uniemozliwia normalne oparcie sie na nim.Prawe kolano tez nie jst dobre ale nie chce go operowac bo jesli to prawda ze juz wcale nie bede mogla na sztucznym kolanie sie oprzec to jak dam rade !? Chce sie zapytac ,kogos kto przebyl juz taka operacje i ma endoproteze kolana ,czy to prawda,ze nie da sie juz na tym kolanie kleknac? I gdy poruszam nim ,czuje wewnatrz nogi takie --nie wiem jak to okreslic --- takie jakby trzeszczenia ,jakby cos tam bylo luzne.Ale gdy ide do ortopedy i gdy robia mi rtg ,mowia mi ze wszystko jest ok,ze wszystko jest w porzadku.A ja tego " w porzedku" nie czuje .....Co mam robic? Na TK albo na mrt nikt nie chce mi das skierowania,bo sie uwaza ze to moj wymysl. Ktos mi cos doradzi ? Dziekuje. Grazyna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...