Skocz do zawartości
Forum

Adwokat


Gość ddds

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeszliście rozwód i czy adwokat wam naprawdę pomógł, czy raczej zbędny i poszliście na układ, jakiś kompromis? Trochę boję się rozwodu, bo nie miałam do tej pory wielkiego doświadczenia z sądami i całą formalną atmosferą, ale jak trzeba to trzeba, prawda? ?

Odnośnik do komentarza

Mnie mąż zaskoczył pozwem rozwodowym i nawet nie byłam przygotowana. Strasznie się zestresowałam, ale wysłałam maila do kancelaria.rop@wp.pl i umówiłam się na spotkanie. Mąż dostał odpowiedź formalną i w sumie wytrąciłam mu wszystkie karty. Jak coś się dzieje u Ciebie to zbieraj dowody, przygotuj świadków. To bardzo ważne, żeby ktoś poświadczył w prawdziwy sposób o Twojej sytuacji w małżeństwie. Zawsze warto jakąś sąsiadkę zaprosić od czasu do czasu na kawę, porozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Reprezentowała mnie pani Lilianna Skiba z Warszawy i rzeczywiście bardzo mi pomogła przy rozwodzie. To był ciężki czas i nie miałam do wszystkiego głowy, a Pani Lilianna to złota kobieta. Tłumaczyła mi co i jak, wspierała, radziła. Udało się przeżyć rozprawę rozwodową i wygrać na moją korzyść. 

Odnośnik do komentarza
Gość lucynka12

Mój rozwód prowadził pan adwokat Andrzej Karpowicz https://adwokatkarpowiczmyszkow.pl/oferta/prawo-rodzinne/. To nie był dla mnie łatwy proces- mój były mąż postanowił wyciągnąć wszystkie brudy na światło dzienne i gdyby nie wykwalifikowany adwokat po mojej stronie nie udałoby mi się wygrać sprawy. Pan Andrzej bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem zajął się moją sprawą, przygotował mnie do batalii i w jej trakcie był osobą, która pomagała mi zachować spokój. Bardzo polecam! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...