Skocz do zawartości
Forum

Czy oni to robią na złość?


Gość Tierka

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego zawsze jak jestem w towarzystwie z moim narzeczonym, inni rozmawiają z nim o kobietach, tak jakby mnie nie było? ? Przykład rozmowy: ” - byliśmy w piątek na kolacji - o fajnie i co były jakieś ładne kelnerki? Jakieś spore napiwki?” Albo ”- myślimy o wyjeździe na Kubę - a ty nie boisz się że Krzyśka poderwie jakaś Kubanka? - tam są ładne mulatki”. Nie wiem o co chodzi ??‍♀️ Ludzie są bardzo niekulturalni ? w dodatku nie zawsze Ci sami tylko różni… Potem stoję przed lustrem w domu i się zastanawiam, czy ja wyglądam tak źle? Może nie pasuje do swojego narzeczonego?

Odnośnik do komentarza

Myśle ze przez tego typu wypowiedzi wychodzą jedynie lęki czy ukryte pragnienia tych ludzi. Patrzą na Was przez swój pryzmat, nie przejmuj się i nie daj sobie wmówić ze to coś z Tobą jest nie tak bo to na pewno nawet nie o to chodziło. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2022 o 12:41, Gość Tierka napisał:

Nie wiem o co chodzi ??‍♀️

Ja tez nie wiem.... ale nie wiem o co Tobie chodzi. To są normalne męskie rozmowy. To na jakie tematy mają gadać faceci przy kobietach? O paznokciach, makijażu, celulicie? A Ty o czym rozmawiasz z koleżankami przy swoim mężczyźnie? O męskich sprawach czy damskich? A może wcale nie mają rozmawiać ani się spotykać? 

Poza tym uważam, ze to są kulturalne rozmowy i elokwentne. Przykład niekulturalnej jakiej byłam świadkiem: "r***łem ją w d**ę tak, że pier**ła i krzyczała".

W dniu 22.02.2022 o 12:41, Gość Tierka napisał:

Ludzie są bardzo niekulturalni ?

Co niekulturalnego jest w ich zachowaniu? 

W dniu 22.02.2022 o 12:41, Gość Tierka napisał:

Potem stoję przed lustrem w domu i się zastanawiam, czy ja wyglądam tak źle? Może nie pasuje do swojego narzeczonego?

To teraz stań przed lustrem i popatrz na swoją postawę (na wprost i z profilu). Jesteś wyprostowana, pierś do przodu, ramiona do tyłu, nie garbisz się, wzrok pewny siebie, usta uśmiechają się? 

Zastanawiasz się po co masz to sprawdzić ? ? Bo po tym m.in. poznaje się osobę pewną siebie. Jeśli nią nie jesteś to zamiast zastanawiać sie nad czymś niepotrzebnym, zastanów sie jak podwyższyć poczucie własnej wartości. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

W kwestii ładnych kelnerek:

A... to teraz chodzi sie do knajpy ze względu na mozliwosc podziwiania fajnych kelnerek, a nie ze względu na smaczne jedzonko i mily wystrój knajpy?  przypuszczalna odpowiedz: mozna pogodzic jedno z drugim. A... i tu zwracamy sie do narzeczonego. Kochanie zmieniam pod wplywem Twoich przyjaciol poglądy- za tydzień proszę o wizytę w sympatycznej knajpce ale z męską obsługą kelnerską. Sprawdzę jak to jest.

W kwestii Kuby:

A... pewnie dlatego tam jedziemy aby nawet na tle tych uroczych mulatek , ktore wspominasz, okazalo sie, ze najukochańsza i najsympatyczniejsza jest jednak polska dziewczyna, taka jak ja ,dla mojego narzeczonego. A pewnie gdybys Ty tam pojechała ze swoim chlopakiem to on oczywiscie to samo pomyslałby o Tobie. Nie ma to jak polskie dziewczyny!  Odcinasz sie od dywagacji czy jestes pewna swojego faceta a jednoczesnie prawisz komplement tej, która tak zartuje podkreslając, ze i ona jest najlepsza na swiecie dla swojego wybranka. Na tę odpowiedz juz raczej wielu dywagacji nie będzie.

 

Kulturalnie, zartobliwie zawsze mozna sie odszczekać a nie dopatrywac sie jak bardzo otoczenie uwaza, ze pasujesz czy tez nie pasujesz do swojego narzeczonego. Skoro Ci sie oswiadczyl, to on jak widac uważa, ze jestes the best dla niego a to jest wyznacznik na całe Wasze życie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...