Skocz do zawartości
Forum

Kolagen, jaki wybrać?


Gość EmilkaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EmilkaSz

Hej :)

Chciałabym trochę lepiej zadbać o swoją cerę, aby skutecznie poradzić sobie z problemem nasilającej się ilości zmarszczek i jednocześnie nawilżenia oraz jędrności. Słyszałam że warto przede wszystkim dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość kolagenu która ma na to wpływ. Tylko jaki produkt wybrać i jednocześnie jakie rozwiązania same stosujecie aby efekty były w pełni zadowalające. Pozdrawiam i mam nadzieję że uda mi się wybrać odpowiednie wsparcie dla skóry, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaDes

W mojej opinii jeżeli przede wszystkim szukacie wysokiej jakości i jednocześnie funkcjonalności w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania do poprawy wyglądu skóry i cery oraz pozbycia się problemów ze zmarszczkami to bardzo dobrym wyborem może być kolagen do picia ranking który skutecznie Wam pomoże zarówno ze względu na sam sposób przyjmowania dzięki czemu skuteczniej trafia do naszego organizmu bo niestety  po 25 roku życia rozkład tego białka następuje szybciej niż jego produkcja, czego efekty to właśnie staje się ona wiotka, delikatna i nasilają się zmarszczki.

Odnośnik do komentarza
Gość Polecam Collibre!

Polecam kolagen do picia od Collibre! Rewelacja! Piję od roku i jestem pod wrażeniem efektów

- baby hair

-mocne paznokcie

-brak rozstępów podczas ciąży

- ulga. Miałam ogromne problemy z bólami kręgosłupa

-świetnie nawilżona cera 

 

Collibre, to 10 000mg hydrolizowanego kolagenu, który świetnie się wchłania. Wcześniej stosowałam inne, ale nie działały. Ten polecam z całego serca!  Mama i mąż też już piją i są zadowoleni, zwłaszcza, że smak jest obłędny!

Odnośnik do komentarza

Polecam kolagen w proszku do rozpuszczania w wodzie od PillBerry. Jest to prawdopodobnie najlepszy kolagen w proszku do picia na rynku. Time Machine został w 100% stworzony ze skór 1 gatunku ryb - dorsza atlantyckiego  (Gadus morhua) co jest niezwykle istotne. Cechuje się wysoką wchłanialnością, dzięki ściśle określonej wielkości cząsteczek. Jest to nowość na rynku, polecam zapoznać się z opisem na ich stronie w celu rozwiania wątpliwości ?

Odnośnik do komentarza

Słyszałam, że sama zawartość kolagenów w produkcie nie ma aż tak wielkiego znacznia. Lecz pochodzenie kolagenu jak i to czy jest to kolagen liiofilizat. Bo podobno działa o wiele lepiej od hydrolizatu. Od 2 miesięcy stosuje kolagen Collup (wybrałam go trafiając na tą stronkę https://wybieramykolagen.pl/)  i powiem, że ofoekty są bardzo zadowalające :D. Skóra twarzy która była w fatalnej kondycji patrząc po tym jak aktywnie prowadziłam swój dzień. Po tych 2 miesiącach widzę poprawę. Skóra twarzy jest zregenerowana i wygląda na o wiele młodszą. 

Edytowane przez hienisia
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...