Skocz do zawartości
Forum

Jeżeli facet po kilku miesiącach znajomości z kobietą zaczyna ciąć kontakt, to znaczy że przestaje mu na niej zależeć czy szuka tylko dla siebie przestrzeni ?


Gość Monamour

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monamour

Kilka miesięcy temu poznałam zupełnie przez przypadek  cudownego chłopaka w sieci, ze względu na dzielącą nas granicę i pandemię,  mamy zaplanowane spotkanie na wiosnę aby poznać się w realnym życiu. Na początku przez pierwsze miesiące pisał do mie codziennie, chciał wszystko o mnie wiedzieć, zadawał mi miliony pytań, każdego ranka i wieczora pytał jak się czuje . jak minął mi dzień itd. Złapaliśmy cudowną nić porozumienia, nie mogliśmy ze sobą przestać rozmawiać. Z czasem troszkę zmniejszyliśmy częstotliwość naszych rozmów , chwile pisaliśmy rano , ale nadal niemal każdego dnia wieczorami, od jakiegoś czasu robimy jakieś dni  przerwy od naszych rozmów, choć nadal  każdego dnia , chwilę pisaliśmy na dzień dobry , czy  choćby kilka zdań przed snem ..

Jednak ostatnio zaczął coraz częściej mówić że jest zmęczony, że musi odpocząć . Zaznaczam, że on  w 80% często sam inicjuje rozmowy, ja nie jestem typem bluszcza,  po prostu tak wychodziło, że nie mogliśmy  przestać ze sobą rozmawiać, tak wspaniale nam było razem ze sobą spędzać czas online, oglądaliśmy wiele filmów razem itd.  To głupie ale naprawdę poczuliśmy do siebie uczucia i chcemy przenieść relację do realnego życia, on  nazywa mnie swoją dziewczyną i często pisze, że mnie kocha, że jestem dla niego największą niespodzianką w życiu i inne miłosne wyznania. 

Ale od jakiegoś czasu nie chce ze mną rozmawiać w sobotę oraz niedzielę, mówi coraz częściej że musi odpocząć bo jest zmęczony, Albo że ma mecze które musi obejrzeć w telewizji.  Jego praca jest związana z piką nożną i po prostu ogląda dużo meczów piłkarskich, ma na ich punkcie przysłowiowego bzika.

Ale kilka miesięcy temu nagrywał mecze i oglądał w nocy ponieważ on  jest sową i odsypia rano nieprzespane noce, mówił zawsze że tylko dla ukochanej kobiety facet może przestać oglądać mecz i może to zrobić później. A teraz coraz częściej mówi, że jest zmęczony, że musi odpocząć mimo tego że teraz aż tak dużo czasu nie spędzamy na rozmowach.  Piszemy codziennie ale mamy tez dni wolne jednak nawet w te wolne dni pisaliśmy kilka słów 

A teraz chce całkowicie 2 dni wolne w tygodniu i akurat w weekendy kiedy to właśnie wtedy spędzaliśmy ze sobą najwięcej czasu. Powiedział, że w takie wolne dni nie wolno nam rozmawiać, tylko możemy wysłać jakaś wiadomość na dzień dobry i dobranoc, albo tylko rano, ale że jeżeli będę chciała z nim spędzić wieczór to czasami może dla mnie zrobić wyjątek . Ja nie narzucam się jemu , ale też nie chce aby robił mi jakaś łaskę.  Ja nie żebram o to aby spędzał ze mną każdy dzień na rozmowach. Jednak ta nagła zmiana w zachowaniu mnie martwi, ponieważ, nie wiem co ona oznacza . Czy jest możliwe , że traci  już zainteresowanie mną skoro tak pisze ostatnio o zmęczeniu, o tym że musi odpocząć, że soboty chce dla siebie i tnie kontakty nawet w niedziele,  nadal pisze , że mnie kocha ale czuje, że coś się zmieniło w tej relacji.  Nie wiem jak mam się teraz zachować w tej sytuacji , przyznam że czuje się niezręcznie ale nadal mi bardzo na nim zależy  ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Monamour napisał:

ponieważ, nie wiem co ona oznacza .

Niestety my też nie wiemy. Możliwe, że gada z kimś innym w weekendy. Zastanawia mnie jednak to: 

14 godzin temu, Gość Monamour napisał:

teraz chce całkowicie 2 dni wolne w tygodniu i akurat w weekendy kiedy to właśnie wtedy spędzaliśmy ze sobą najwięcej czasu. Powiedział, że w takie wolne dni nie wolno nam rozmawiać, tylko możemy wysłać jakaś wiadomość na dzień dobry i dobranoc, albo tylko rano, ale że jeżeli będę chciała z nim spędzić wieczór to czasami może dla mnie zrobić wyjątek .

Z tego wniosek, że jednak nie było tak super jak Ci się wydaje. Ja bym po czymś takim postawiła krzyżyk na gościu. Dlaczego ma mi stawiać warunki, robić łaskę, układać grafik jak do pracy? Po co ma sobie robić kłopot (bo wygląda jakbyś nim w weekendy była). 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to tez jest dziwne. Albo koles chcial ci zaimponować dlatego nagadal bzdur o meczu, ale watpie

Raczej na moje oko jest tchorzem sie rozmyślił ale nie chce oficjalnie konczyc bo albo  boi sie ze bedziesz zachowywac sie jak psychopatka  i nie dasz mu zyc, albo chce miec w tobie opcje zapasowa cxy to na sex czy na zwiazek jesli z inna mu nie wyjdzie

Ja bym zapytala wprost czego oczekuje ode mnie i dlaczego zachowuje sie inaczej, albo olalabym bez slowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...