Skocz do zawartości
Forum

Jakie perfumy damskie możecie mi polecić?


Gość AnitkaEs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnitkaEs

Hej :)

Szukam przede wszystkim wyjątkowych zapachów w zakresie damskich perfum. Na jakie propozycje według Was warto zwrócić uwagę i jakie z własnych doświadczeń możecie mi polecić. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby był to słodki i przyjemny zapach który będzie się dłużej utrzymywał. Czy mogę w tym zakresie liczyć na Wasze podpowiedzi i może ostatnio miałyście okazję sprawdzić nowe zapachy. Z góry dziękuję za wszystkie ciekawe możliwości do sprawdzenia!

Odnośnik do komentarza

Na pewno zwolenniczek pięknych perfum tutaj zdecydowanie nie brakuje, jeśli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji które warto będzie sprawdzić to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również perfumy damskie ranking gdzie temat jest bardzo dobrze poruszony. Jeżeli chciałabyś sprawić sobie dobre markowe perfumy to jak najbardziej mogę polecić moje takie typy numer jeden czyli Dolce&Gabbana The one oraz Giorgio Armani Si. Może nie najtańsze, natomiast zdecydowanie warte swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza

W promocji w AlePerfumerii Abercrombie & Fitch First Instinct Woman, piękny i urzekający zapach kwiatowo-owocowy. Zniżka o dobre kilkadziesiąt procent to nie było opcji bym nie skorzystała ? Zajrzyj sobie

Odnośnik do komentarza

A ja lubię np. perfumy Davidoff, ale wiem, że nie każdemu przypadną do gustu. Tak jak i mi nie pasują niektóre zapachy wiodących marek, a inni się zachwycają. To już wszystko kwestia gustu, a jak wiadomo gust jest tym, o czym się nie dyskutuje. A ciekawi mnie czy kupujecie perfumy zawsze stacjonarnie czy raczej online? Bo u mnie to różnie bywa, jak się trafi. Ale zastanawiam się jak jest bardziej korzystnie? Jakie macie doświadczenia? Czy szukacie fajnych promocji, zestawów itp? Czy takie kwestie nie mają dla Was znaczenia?

Odnośnik do komentarza

Doskonale Cię rozumiem. Mi też sporo czasu zajęło wyszukanie swoich zapachów. Ale jest fajne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz kupować całych butelek. W sieci masz sklep OdlanyPerfum  i mają tam odlewki perfum damskie i męskie. Zasada jest prosta - z dużych oryginalnych butelek odlewane są mniejsze porcje. Koszt nieduży, a możesz przetestować na skórze jak pachną poszczególne produkty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2022 o 07:19, Gość erka napisał:

sama szukam jakichś ładnych perfum, miałam takie jedne swoje ulubione, ale juz je wycofali i od tej pory ciezko mi znalezc ładny zapach..

 mialam dokladnie taką samą sytuacje!! Mialam kiedys ulubione perfumy i nagle je wycofali z oferty, dluugo potem szukalam czegos podobnego. A lubie zapachy swieze, lekkie, takie z nutą cytrusową

 

Odnośnik do komentarza
Gość marta123

Hej, ja od wielu lat kupuję zamienniki perfum. Nie tylko dla siebie, ale często również jako prezent dla bliskich. Nie ukrywam, że cena takich perfum jest dużo korzystniejsza, a zapach niczym nie odbiega od perfum oryginalnych. Więcej na temat zamienników i korzyści z ich kupowania można wyczytać tutaj https://avantimoda.pl/zamienniki-perfum-dlaczego-warto-w-nie-inwestowac/

Odnośnik do komentarza

Nie ma jednym perfum idealnych dla wszystkich. Perfumy trzeba testować na własnej skórze. I najlepszym rozwiązaniem są odlewki perfum. W Alepachniesz.pl macie dostępne takie odlewki markowych i oryginalnych zapachów. Wybór jest szeroki, a mniejsze pojemności w odpowiednio niższych cenach. Zapachy od wielu światowych producentów - Armani, Chanel, Davidoff - i damskie, i męskie. Jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...