Skocz do zawartości
Forum

Ile wydajecie na ubrania?


Gość Oviea

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ta wiedza!? 

Mnie w pracy kobiety pytają skąd ja mam nadzieję ciuchy, głupie pytanie głupia odpowiedź się należy, czy ja się ciebie pytam kiedy masz miesiączkę!? 

Jedna się uwziela na mnie i dokucza obgaduje ze się stroje, ale nie widzi jak codziennie kupuje 4 piwa i wódkę matce. 

Druga przysrywa i ciągle daje przykład niby przypadkiem i mówi o mnie, wqurwiaja mnie te pizdy zawistne o wszystko. 

Najgorzej k zazdroszczą tego czego nie widzą, a same msja wiele tylko nie dostrzegają.

A najbardziej wqurwiac na herb cię bo sobie nie kupi tylko na krzywy ryj już 2 lsta jedzie, a małpki przed praca napierdala i ma kSe, a ciucha sobie nie umie pizda kupić. j

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Oviea napisał:

W ciągu roku nie wydałeś ani złotówki? A co z np bielizna itp? U mnie w tych 4800 jest podliczone wszystko tj bielizna, podkoszulki, rajstopy, buty, rękawiczki a nawet torebka... Na paliwo wydałam 6200.

Cholernie dużo jeździsz :)

Mój "czołg" pali 13-15 litrow na sto. Ale czasem na wyprawy jadę z kumplem jego samochodem.

Bokserki i skarpety kupuję hurtem kiedy są promocje na markową bieliznę ale made in china :)

A jeszcze kupiłem w zeszłym roku wodę toal. za 1100 w promocji :)

Dziewczyny mają większy ciąg do upiększających ciuchów.  Ale prawie pięć tysięcy to dużo.  A ja podziwiam piękne dziewczyny które ciuchami pokazują klasę.  Więc gratulacje :)

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę dużo jeździć moja praca i uczelnia znajdują się 40km dalej od mojego miejsca zamieszkania. W tamtym roku jeździłam trochę mniej a przez pół roku miałam samochód na gaz. Teraz jest drozsze paliwo. W samym styczniu wydałam 950 ?

Jeżeli chodzi o te ubrania to nie wydaje mi się tak dużo... Sama torba kosztuje 700zl (po mega przecenie) do tego kurtka, buty 2 pary, jeansy, dobry biustonosz to juz ok 3000... Sprawdziłam jednak statystyki według których Polacy średnio na ubrania wydają ok 1000zl w roku... To mnie trochę przeraziło... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2022 o 08:26, Gość Oviea napisał:

W roku 2021 na same ubrania wydałam 4800. Myślicie ze to dużo czy mało? Jak to wygląda u was? 

Hmmm chwalisz się czy żalisz ? ? Bo skoro aż tyle wydajesz na same ciuchy to musisz nieźle zarabiać (czyli może sie chwalisz ? ). Z drugiej strony skoro aż tyle wydajesz, to może jesteś zakupoholiczką i się żalisz. Wtenczas trzeba zapisać sie na terapie.  

Jednak w odpowiedzi na pytania: wg mnie to koszmarnie dużo, za dużo. Lepiej trzeba było to przeznaczyć na cele charytatywne. Ja nie mam czego liczyć, bo kupiłam sobie tylko 1 bluzkę i kilka rzeczy w lumpeksie ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Nic nie wydaje

Nic. Mam tyle ubran, ze obdziele nimi wojsko. Poligon kobiet. Starczy mi na najblizsze 15 lat. Oprocz tego mam gigantyczna ilosc tkanin, jak sie upre to obdziele nimi przedszkole i szkole. A najlepszego, ze mam ochote je spalic oddac wyrzucic, nawet nie mam ochoty ich sprzedawac. Chcialabym miec tylko jedna walizke ubran i duzo miejsca w pomieszczeniach, jak w Japonii. Proste pomieszczenie, mate na podlodze i swiatlo oswietlajace przestrzen, w ktorej nie ma zbednych przedmiotow. I jest to do zrealizowania, tylko najpierw trzeba zamowic ciezarowke do wywozki. A na macie juz spie, bo nie mam lozka. Najmilej wspominam wystroj wnetrza, gdzie w pomieszczeniu mialam materac do spania i okno z widokiem na drzewa i szum rzeczki za oknem. Dawalo to spokoj umyslu 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2022 o 16:05, Javiolla napisał:

Hmmm chwalisz się czy żalisz ? ? Bo skoro aż tyle wydajesz na same ciuchy to musisz nieźle zarabiać (czyli może sie chwalisz ? ). Z drugiej strony skoro aż tyle wydajesz, to może jesteś zakupoholiczką i się żalisz. Wtenczas trzeba zapisać sie na terapie.  

Jednak w odpowiedzi na pytania: wg mnie to koszmarnie dużo, za dużo. Lepiej trzeba było to przeznaczyć na cele charytatywne. Ja nie mam czego liczyć, bo kupiłam sobie tylko 1 bluzkę i kilka rzeczy w lumpeksie ? 

Chuj kogo to powinno być obchodzić, jak się qurwa nie dokłada, za swoje wydaje się nie cudze. Na chuj komuś grzebać w garze jak nie jego. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość prawiczek42 napisał:

aż nie wierze, że w tym świecie jeszcze można spotkać idących w przeciwną strone jak reszta, przeczytałem jakby siebie, u mnie jest właśnie materac do spania, żarówka z przesłoną z butelki plastykowej(oczywiście że stać mnie na żyrandol np. za 500zł), stolik retro jednakże pospolity, krótkie zasłonki bez firanek itp.
Na ciuchy wydaje rocznie około 150zł. Raz w roku dokupuje pare skarpetek, jedne slipki i koszulke, natomiast grubsze rzeczy np buty raz na 5 lat.

Jedne slipki na rok?!?!?!

Cudownie. Radziłbym w połowie roku przekładać je na lewą stronę tzn. piernikiem na wierzch. Dla odrobiny higieny.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2022 o 16:27, Gość Abc napisał:

huj kogo to powinno być obchodzić, jak się qurwa nie dokłada, za swoje wydaje się nie cudze. Na chuj komuś grzebać w garze jak nie jego. 

Widocznie ma nas wszystkich obchodzić, skoro autorka napisała taki post ?  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Ostatnio to tak 2-3 x w roku większe zakupy plus jak jestem gdzieś i akurat mam chwilę to wpadnę do primarczka po jakieś szmatki codzienne, głównie do pracy tam kupuje rzeczy.

Buty jednak kupuję sobie dobrze wykonane i ze skóry ?

https://qmoda.pl/wygoda-w-stylowym-wydaniu-czyli-botki-plaskie/

Na ten sezon szukam dla siebie wygodnych botków płaskich ?

bezowe-plaskie-botki-damskie-suzana-jesi

Odnośnik do komentarza

Weszlam na swój stary temat. Jeśli chodzi o ten wpis dotyczący "chwalenia sie" to chciałabym sprostować, że to nie tak. Bardziej się martwię czy nie jestem rozrzutna bo jednak bardziej utozsamiam się z dusigroszem. W tym jednak roku znów już  wydałam prawie 4000 a do stycznia jeszcze sporo czasu. Naprawdę mi się nie wydaje żebym aż tyle kupowała. W tym roku kupiłam tylko płaszcz przeciwdeszczowy, bieliznę i jakieś basiciwe podkoszulki, klasyczne szpilki, jeansy, wełniany sweter i sukienke na lato. Nadal nie mam w co się ubierać. Chcę kupić jeszcze trencz, basicowa czarna i bezowa bluzkę, pasek, brązowa torebkę i jakieś spodnie materialowe. Powstrzymuje sie jednak bo już i tak sporo wydałam co mnie martwi. Temat zakładałam żeby wiedzieć czy potrzebnie. Kiedy patrzę na inne kobiety, które podążają za trendami to sądzę że muszą wydawać znacznie więcej, bo ja naprawdę kupuje takie klasyczne rzeczy które powinny mi posłużyć na lata mimo to i tak ciągle coś kupuję... 

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie przypadkiem, jaki sklep aktualnie proponuje fajne promocje na bieliznę damską? Szukam, szukam i niestety znaleźć nie mogę. Wskutek tego jeśli macie jakikolwiek wypróbowany sklep, z dużą ofertą i obowiązującymi promocjami - będę wdzięczna za odnośnik. Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Siszka napisał:

Nie wiecie przypadkiem, jaki sklep aktualnie proponuje fajne promocje na bieliznę damską? Szukam, szukam i niestety znaleźć nie mogę. Wskutek tego jeśli macie jakikolwiek wypróbowany sklep, z dużą ofertą i obowiązującymi promocjami - będę wdzięczna za odnośnik. Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.

To twój ulubiony sklep ? 

Ostatnio mi przysłali gacie z przodu zółte z tyłu brązowe co ewidentnie świadczyło że te rzeczy są używane aż za bardzo.

Ale jak lubisz chodzic w takich to co ja będę oceniać 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2022 o 08:26, Gość Oviea napisał:

Mam aplikacje w telefonie gdzie zapisuję swoje przychody i wydatki. W roku 2021 na same ubrania wydałam 4800. Myślicie ze to dużo czy mało? Jak to wygląda u was? 

Ja w tym roku wydałam około 150 zł jeśli dobrze pamiętam musiałam kupić 2pary spodni bo przytyłam i 2swetry i buty bo stare które miałam 4lata już dziurawe były dla mnie za dużo wydajesz ale jak cię na to stać . Ja to mało zarabiam i te zakupy które zrobiłam to już był duży wydatek szczególnie że przytyłam nagle i musiałam ubrania oprócz butów kupić w jednym miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Na pewno mniej niż kiedyś. Obecnie kupuję ubrania dobrej jakości, lepszych firm. Ale paradoksalnie wydaję na ubrania mniej niż w przeszłości. Dlatego, ze lepsze ubrania znacznie lepiej się noszą oraz sa bardziej trwałe.

Jeśli szukalibyście wygodnej sportowej kurtki na jesień i zimę, polecam pit bull west coast:

https://preorder.pl/on/kurtki/0,pit-bull-west-coast

Kurtki na długie lata.

450x450_product_media_61001-62000_Towar_

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kitka napisał:

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście znaleźć porządne paski skórzane to myślę że całkiem spory ich wybór bez problemu dostaniecie w sieci. Sklepów jest dużo, więc wystarczy wybrać jeden konkretny i zdecydować się na zamówienie. Dajcie znać, na jaki produkt finalnie się zdecydowaliście

 Wcale niedawno kupiłem skórzany pas z wytłoczonym napisem " Jeans M&M" Zapłaciłem koło 70zł. Zastanawiam się czy nie lepsze klapsy jak pas? ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie styl to kombinacja 3 elementów: koloru, linii i indywidualnych peferencji. Kolor zatem to analiza kolorystyczna. Linia to analiza sylwetki albo archetypu. Indywidualne preferencje to tryb zycia, materiały i faktury, inspiracje z młodosci itd, które w moim przypadku nadały ostatecznego kształtu informacjom wyniesionym z analiz.

Jeśli decyduję się na jakieś ekstrawagancje, to w dodatkach:

https://stylowakobieta.pl/botki-z-odkrytym-palcem-ciekawym-dodatkiem-na-wiosne/

Ostatnio spodobały mi się takie botki z odkrytymi palcami ? 

zlote-botki-z-odkrytym-palcem-wiosna_wp-

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...