Skocz do zawartości
Forum

spotkanie z psychodietetykiem - tak czy nie ?


Gość Olgana

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat terapii u psychodietetyka ? sporo czytam ostatnio na ten temat i wydaje mi się, ze to coś dla mnie... od mniej więcej 2 lat zmagam się z problemami związanymi z tym tematem. nie wiem czy to kwestia tej izolacji ( od tego czasu pracuje zdalnie i w zasadzie nie wychodze z domu). staram się niby trzymać jako taka diete ale albo jem na sile albo rzucam sie na jedzenie jakbym głodowała kilka dni. sama nie wiem jak to ugryzc, wydaje mi sie, ze pomoc specjalisty bedzie to jednak konieczna...

Odnośnik do komentarza

jesli tylko czujesz, ze potrzeba Ci takiego wspacia to się nawet nie zastanawiaj... ja mogę dac ci namiar na świetną psychodietetyk - Monikę z Jem co Chcę ( https://jemcochce.pl/).  ja to miałam problem nie tyle z wagą ( chociaż też idealna nie była) ale z tym, zę nie potrafiłam dążyć do osiągania celów, brakowało mi silnej woli, chęci, sama już nie wiem czego. Po spotkaniach z Moniką zaczeło mi się chcieć, nie wiem jak to zrobiła ale zdecydowanie nauczyła mnie tego za co ogromnie jej dziekuje ? 

Odnośnik do komentarza

szczerze polecam Monikę. Ja swoją terapię rozpczęłam jakoś w pazdzierniku. Najpierw kupiłam kurs/książkę, potem zapisałam się na darmową konsultację. do wszystkiego podchodziłam bardzo ostrożnie i z nieśmiałością ale Monika szybko przełamała lody, sprawiła, ze jej zaufałam no i powierzyłam się cała. poskutkowało to tym, ze zmieniłam nawyki ( nawet nie wiem kiedy się to stało) i moje relacje z jedzeniem z dnia na dzien stają się coraz bardziej ,,normalne". a to skutkuje i lepszym samopoczuciem i fajniejszym wyglądem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...