Skocz do zawartości
Forum

Kręgosłup boli a lekarz mówi że jestem zdrowy


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od września 2021 walczę z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-piersiowym. Ból występuje w momencie odchylenia się do tylu w pozycji siedzącej czy też podczas przechylania się na boki, lecz nie zawsze. Dodatkowo dodam że mogę „strzelić” kręgosłupem aby ból chwilowo zniknął. Brałem leki przeciwzapalne oraz Sirdalud, po przeciwzapalnych było troszkę lepiej, lecz sirdalud wywoływał silne efekty uboczne, przez co lekarz neurolog zamienił go na lek przeciwzapalny. Gdy leki się skończyły wszystko wróciło do stanu jak sprzed terapii. Prześwietlenie oraz rezonans magnetyczny nic nie wykazało. Tygodniowa rehabilitacja z masażami również. Dzisiaj t. j. 21 stycznia 2022 na wizycie u neurologa usłyszałem ze nic mi nie dolega, ponieważ badania nic nie wykazały, lecz nadal mnie boli. Dostałem skierowanie na kolejną rehabilitacje, dodatkowo na wizycie lekarz nie wyjaśnił mi jak mogę radzić sobie z bólem czy jak go zwalczyć. Przez długi czas prowadziłem siedzący tryb życia bez aktywności fizycznej. Gdy ból się nasilał rozpocząłem domowe treningi z filmów z internetu. Po nich czasami mi lepiej, czasami bez zmian. Usłyszałem również że może mieć to związek z moim szybkim wzrostem w wieku gimnazjalnym / licealnym. Czy wie ktoś może w jaki sposób mogę zacząć leczyć ból w domu? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...