Skocz do zawartości
Forum

Siłownia


Gość ssdsd

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zainwestować w kilka elementów wyposażenia jeśli chodzi o sprzęt treningowy do domowej siłowni i zastanawiam się po jakie ewentualnie propozycje warto będzie sięgnąć. Jeśli macie jakieś doświadczenie pod tym kątem i możecie coś zaproponować to dajcie znać. Nie chce inwestować sprzęt słabej jakości więc jak możecie coś poradzić to faktycznie byłoby super.

 

Odnośnik do komentarza

Z mojej perspektywy polecam ofertę przygotowywaną przez K-Sport, bardzo dobry sprzęt treningowy i duży wybór różnych propozycji więc zdecydowanie łatwiej coś dla siebie wybrać. Firma regularnie pracuje nad swoimi propozycjami więc jak ktoś będzie chciał zainwestować w domową siłownię i liczy na urządzenia, które nie będą zbyt duże to warto się na tego producenta zdecydować, pod tym kątem ta oferta wypada świetnie.

Odnośnik do komentarza

Ja też zdecydowanie wolę iść na siłownię! To nie to samo. Spotykam tam ludzi, którzy też ćwiczą, to motywuje ? Jeszcze na siłowni, gdzie chodzę - w CT Gościnna https://www.goscinna.com/opis-klubu/ - jest super atmosfera, ekipa się w większości kojarzy, ale przy tym nie jest zamknięta na "nowych". Naprawdę super sprawa. A w domu mimo że mam rower na trenażu, bieżnię i do tego jakieś hantle - no niestety nie umiem się tak zmotywować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...