Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego lekarza mogę się udać aby uzyskać zwolnienie całoroczne z wf?


Gość lauraw04

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę do 2 klasy liceum i chciałabym załatwić sobie zwolnienie całoroczne z wf. Nie dlatego że mi się nie chce tylko dlatego że strasznie się nim stresuje wrecz chce mi się płakać, nie mogę wytrzymać ze stresu, boli mnie głowa a muszę biegać albo grać w jakieś gry zespołowe, których nawet nie potrafię. Nie mam pary, ciągle muszę trenować z trenerką i ona zawsze wyłapie coś co robię zle i dodatkowo się stresuje. Jestem bardzo wrażliwą osobą praktycznie od małego się czymś przejmuje i zauważyłam ostatnio że jak się stresuję, to dosłownie śmierdzę jak skunks i mam kołatania serca. Nigdy wcześniej tego nie miałam a do szkoły chodzę i sie stresuje jakieś 10 lat. Do jakiego lekarza mogłabym pójść sama bez rodzica aby mi chodz troche pomógł? Bardzo mi zależy żeby uzyskać to zwolnienie bo ja nie dam rady tak dłużej

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności warto by było iść do psychologa ze swoim stresem. W sytuacji gdy to jest na tle nerwowym, lękowym lub antyspołecznym to pozostaje tylko psychiatra. Tylko czy chcesz od takiego lekarza zwolnienie?  Jako niepełnoletnia nigdzie nie pójdziesz bez rodzica... niestety. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...