Skocz do zawartości
Forum

Choroba


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kochani. Od 3 lat mam problemy z pęcherzem.  Praktycznie każda moja wypłata szła na leki /lekarzy  ..  jest tak do tej pory ciągle wizyty jak nie dentysta to inny lekarz. Sypie mi się wszystko pokolei. Organizm stał się tak słaby  .. nie  mogę się pogodzić z tym, że prawie cała wypłata idzie na lekarzy /leki/ badania .  Jestem zalamana..  Od najbliższych słyszę ciągle tego typu teksty  "ciekawe jak byś mieszała na swoim jak byś sobie radziła, ciągle narzekasz ", "ludzie mają gorzej ".. jest mi cholernie przykro.  Oni nie zdają sobie sprawy jaka sprawiają mi przykrość..  

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Pa3el napisał:

Hej,

A co na to Twoi bliscy, prócz tego, że tylko "dowalają"? Jakaś pomoc z ich strony, czy tylko potrafią "dowalić"? 
Znane mi to doskonale, przez takie docinanie nabawiłem się tylko pewnych psychicznych chorób. 

Jeżeli chodzi o chorobę to już teraz są tylko docinki. Ja mam dosyć jak tak mi mówią,  bo mam 24 lata i chciałabym zacząć odkładać pieniądze .. ale skąd? Jak większość idzie na zdrowie.. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Paulisiaaaaax3 napisał:

Jeżeli chodzi o chorobę to już teraz są tylko docinki. Ja mam dosyć jak tak mi mówią,  bo mam 24 lata i chciałabym zacząć odkładać pieniądze .. ale skąd? Jak większość idzie na zdrowie.. 

A oni jak rozumiem, w żadnym przypadku nie pomogą ci z hajsem, lekarzami, lekami. Słabo z ich strony, wszystko na Twoich barkach. Nie masz co liczyć na nich, niestety. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...