Skocz do zawartości
Forum

Obowiązek noszenia rajstop do pracy. Szef mnie nie lubi


Gość załamana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamana

Nigdy nie byłam szczupła. Mam wielki biust prawie I I ogromny tyłek… Raz jeden dziadek w autobusie zwrócił mi uwagę , że ode mnie śmierdzi i żebym się umyła . Bardzo nadmiernie się pocę . Największy kłopot mam ze smierdzacymi majtkami i rajstopami . Do pracy musze nosić cieliste 10 den bo tak szef każe . Takie mamy zasady w pracy … Szef każe nam tez nosić uniform zakonny . Kleimy znaczki, zamiatamy podwórko . Grabie liscie na boisku obok . Jakieś dzieci wokół mnie biegają i śmieją się z moich olbrzymich krągłości . Potrafią tracac mi tyłek kijami i kopać . Raz jeden dzieciak mnie popchnął . Miał góra 7 lat . Ubrany był w kurtkę do ziemi a jego kolega miał płaszcz do kolan z kawałkami pszczół . Pracuje od 5 do 20 za marne grosze . Często ludzie zwracają mi uwagę ze mi śmierdzi . Kiedys dali mi prace jako woźna , ale nie było ubrań dla mnie . Nic nie przechodziło przeze mnie … Prześladuje mnie tez popek . Ostatnio leżał pijany koło moich drzwi w pustostanie . Nocuje w domu Alberta . Codziennie mi i pijakom dają darmową tabliczkę czekolady milki . Lata tam pełno much i czają się chochliki . Ubieram teraz śmierdząca marynarkę wojenna bo tak mi kazali… Chłopiec w kapeluszu z moli wysadził toi toia i jego zawartosc się rozprysnela po całym osiedlu… smród. sąsiadka sypie mi trociny na balkon i wyrzuca śledzie na trawnik. Sąsiadka ze słoików cos wysypywała i okazało się, ze wyrzucała jadowite żmije. Jedna wpadła mi na balkon . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...