Skocz do zawartości
Forum

Jak uwieść starszą kobietę niezależnie od wieku


Gość Tolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ?

Tu się pracuje, dzisiaj ostro taki czas. Teraz dopiero mogłam się zalogować. ?

W dniu 8.05.2023 o 10:31, Mustang napisał:

Poproszę o finał - odważ się -

hahaha... tu nie o strach chodzi tylko o brak chęci i nie przekraczanie pewnych granic.

Ty w muszce tak samej, samiusieńkiej , chyba chciałabym... zobaczyć ?

Miłego dnia. ?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SiostraBrata napisał:

Witaj ?

Tu się pracuje, dzisiaj ostro taki czas. Teraz dopiero mogłam się zalogować. ?

hahaha... tu nie o strach chodzi tylko o brak chęci i nie przekraczanie pewnych granic.

Ty w muszce tak samej, samiusieńkiej , chyba chciałabym... zobaczyć ?

Miłego dnia. ?

 No to miłego! Dzisiaj na dwie raty pracowałem 9 godz. Kobieto na pewno nie  o chęci tu chodzi!, tych Ci zapewne nie brak, drugi argument już bardziej do mnie przemawia. Chciałabyś zobaczyć? ZERO problemów, na kiedy zamówić Turówkę w  Wieliczce? Od piątku do niedzieli? Mówisz i masz załatwione, no przecież możesz wyjechać na jakiś trzydniowy kurs, szkolenie, sympozjum.  Siedzisz w fotelu z założoną nogą na nodze, sączysz zimnego szampana ( nie ruskiego! Hahaha) Kusisz wystającym udem, wychodzę z łazienki, czysty, pachnący gotowy do brania, oczywiście w samej muszce na szyi. Twój wzrok pada na mnie, schodzi niżej, ciekawe że dłużej zawiesiłaś wzrok na dużym kapeluszu z wielkim rondem a`la Fedora Penn. Świece, szampan, proszę do tanga przytulanga, zdejmuję Ci błękitną bluzkę, resztę już razem rozbieramy, rzucamy gdzie popadnie. Maj, moja dziewczyna zapada w trans błogi, a kapelusz pcha się pomiędzy nogi. ... jak się odpowiednio popieści to i duży kapelusz się zmieści ??❤️?❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2023 o 18:52, Mustang napisał:

 No to miłego! Dzisiaj na dwie raty pracowałem 9 godz. Kobieto na pewno nie  o chęci tu chodzi!, tych Ci zapewne nie brak, drugi argument już bardziej do mnie przemawia. Chciałabyś zobaczyć? ZERO problemów, na kiedy zamówić Turówkę w  Wieliczce? Od piątku do niedzieli? Mówisz i masz załatwione, no przecież możesz wyjechać na jakiś trzydniowy kurs, szkolenie, sympozjum.  Siedzisz w fotelu z założoną nogą na nodze, sączysz zimnego szampana ( nie ruskiego! Hahaha) Kusisz wystającym udem, wychodzę z łazienki, czysty, pachnący gotowy do brania, oczywiście w samej muszce na szyi. Twój wzrok pada na mnie, schodzi niżej, ciekawe że dłużej zawiesiłaś wzrok na dużym kapeluszu z wielkim rondem a`la Fedora Penn. Świece, szampan, proszę do tanga przytulanga, zdejmuję Ci błękitną bluzkę, resztę już razem rozbieramy, rzucamy gdzie popadnie. Maj, moja dziewczyna zapada w trans błogi, a kapelusz pcha się pomiędzy nogi. ... jak się odpowiednio popieści to i duży kapelusz się zmieści ??❤️?❤️

 Dlaczego??? Ja płakam ? ? ?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Mustang napisał:

 Dlaczego??? Ja płakam ? ? ?

 Bardzo mi smutno, piątek, weekend z pracy wróciłbym z bukietem pięknych kwiatów, dostałbym czułego buziaka ?przytuliłbym mocno ❤️ Może upieklibyśmy pierwsze w tym roku ciasto z truskawkami - lubisz? Wieczorem na piwo, a może na lampkę wina? A później? Później bym Cię bardzo mocno, czule kochał, połączylibyśmy nocownika ze świtańcem  ......... smutno mi bez Ciebie ?

Odnośnik do komentarza

Witaj. :))

Mi wręcz przeciwnie, jestem radosna na samą myśl o weekendzie. ah ah ah ... ?

Tym preludium trafiłeś w mój gust.  W tym wydaniu jesteś bardziej interesujący.

Oj, nie nie lubię ciasta z truskawkami. Ładnej truskawki szkoda do ciasta, taka to dumnie zwieńcza-wiesz co. :)))

 

W dniu 11.05.2023 o 11:48, Mustang napisał:

Kusisz wystającym udem, wychodzę z łazienki, czysty, pachnący gotowy do brania, oczywiście w samej muszce na szyi.

Muszkę zamieniamy na krawat, na głowę zakładam Ci kapelusz i każę wciągnąć jasne, lniane spodnie ze sznurkiem. Wiesz, że proszę o ten taniec, taniec który tak lubię. Robisz to dla mnie, wywijasz jak Michael Jackson w Smooth Criminal.  Ahhh jesteś taki seksowny, Twoje ciało i ruch mnie zniewala, pije swoje białe wino, jestem coraz bardziej na Ciebie napalona.  lekko rozchylam uda....Zapraszam do wieczornika. ??

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, SiostraBrata napisał:

Witaj. :))

Mi wręcz przeciwnie, jestem radosna na samą myśl o weekendzie. ah ah ah ... ?

Tym preludium trafiłeś w mój gust.  W tym wydaniu jesteś bardziej interesujący.

Oj, nie nie lubię ciasta z truskawkami. Ładnej truskawki szkoda do ciasta, taka to dumnie zwieńcza-wiesz co. :)))

 

Muszkę zamieniamy na krawat, na głowę zakładam Ci kapelusz i każę wciągnąć jasne, lniane spodnie ze sznurkiem. Wiesz, że proszę o ten taniec, taniec który tak lubię. Robisz to dla mnie, wywijasz jak Michael Jackson w Smooth Criminal.  Ahhh jesteś taki seksowny, Twoje ciało i ruch mnie zniewala, pije swoje białe wino, jestem coraz bardziej na Ciebie napalona.  lekko rozchylam uda....Zapraszam do wieczornika. ??

 

? Krawat czy muszka? Jest mi to zupełnie obojętne, oby to w realu się stało! Truskawki, można ją sobie podać z ust do ust, można na brzuszku położyć i ... brzuchem (nie brzucholem!) je rozgnieść - liżąc delektować się nie tylko truskawkowym smakiem? Ty sączysz wino - ja soki z rozpieszczonej pieszczochy ... rozchylone uda ... kusisz ... prowokujesz. Wstajesz, przyciągam Cię do siebie, wkładam dłonie pod wzorzystą, szeroką spódnicę, opuszczam ją kilka centymetrów, całuję pępuszek i ... powoli zdejmuję Ci majtuśki wraz ze spódnicą na gumce. Oparta o ścianę podnosisz nogę i stawiasz ją na fotelu, grota miłości otwarta. Obejmujesz mnie za szyję, powoli nabrzmiałym penisem najpierw pobudzam Ci uśpiony zaczarowany wzgórek i wchodzę w już bardzo mokrą muszelkę. Mocno trzymasz mnie za szyję i ... obejmujesz nogami w pasie. Wyśmienicie współgramy z sobą, kiedy ja mocno do przodu, Ty opadasz na niego, który raz to robimy? Setny? Chciałbym ?  Wpiłaś mi palce w plecy, drapiesz, drżysz, skomlisz jak mały psiak ... kilka mocnych i ... mną telepie, niosę Cię na nim do sypialni, leżymy, całuję włosy, usta szyję, dłonie, swoją dłonią głaskam pupę. Przymknięte oczy, a Twoje myśli są gdzieś daleko, czyżby na południowym zach. polski??❤️?(i)???

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2023 o 14:01, Mustang napisał:

? Krawat czy muszka? Jest mi to zupełnie obojętne, oby to w realu się stało! Truskawki, można ją sobie podać z ust do ust, można na brzuszku położyć i ... brzuchem (nie brzucholem!) je rozgnieść - liżąc delektować się nie tylko truskawkowym smakiem? Ty sączysz wino - ja soki z rozpieszczonej pieszczochy ... rozchylone uda ... kusisz ... prowokujesz. Wstajesz, przyciągam Cię do siebie, wkładam dłonie pod wzorzystą, szeroką spódnicę, opuszczam ją kilka centymetrów, całuję pępuszek i ... powoli zdejmuję Ci majtuśki wraz ze spódnicą na gumce. Oparta o ścianę podnosisz nogę i stawiasz ją na fotelu, grota miłości otwarta. Obejmujesz mnie za szyję, powoli nabrzmiałym penisem najpierw pobudzam Ci uśpiony zaczarowany wzgórek i wchodzę w już bardzo mokrą muszelkę. Mocno trzymasz mnie za szyję i ... obejmujesz nogami w pasie. Wyśmienicie współgramy z sobą, kiedy ja mocno do przodu, Ty opadasz na niego, który raz to robimy? Setny? Chciałbym ?  Wpiłaś mi palce w plecy, drapiesz, drżysz, skomlisz jak mały psiak ... kilka mocnych i ... mną telepie, niosę Cię na nim do sypialni, leżymy, całuję włosy, usta szyję, dłonie, swoją dłonią głaskam pupę. Przymknięte oczy, a Twoje myśli są gdzieś daleko, czyżby na południowym zach. polski??❤️?(i)???

Smutam ? Weekend - cisza ?  Czyżby obudził się w nim demon seksu? Niedzielny świtaniec był?❤️

Odnośnik do komentarza

zauważyłem że starsze kobiety pewnie ze względu na większe doświadczenie i mnogość stosunków seksualnych bardziej zwracają uwagę na mężczyzn pod względem fizycznego zaspokojenia a mniej lub wcale nie szukają miłości, romantycznych uniesień itp... Miałem do czynienia z wieloma kobietami 30 + 40 + i powiem tak najważniejszym czynnikiem żeby taka dojrzałą kobietę zaciągnąć do łóżka jest to czy ona poczuje do ciebie silny popęd seksualny. Próbowałem różnych sposobów trików ponieważ pracuje na co dzień z dziesiątkami kobiet w takim wieku - jest to duży zakład pracy. I mam styczność, rozmowy itp... Próbowałem podrywu rozwódek mężatek i bez sukcesu mimo że mój kumpel mniej urodziwy ale za to dobrze zbudowany chaban nieźle sobie z nimi poczyniał. Ale znalazłem złoty sposób. Przekopałem pół internetu nie tylko polskojęzycznego jak faceci sobie radzą i znalazłem ciekawy produkt - tabletki o nazwie Prosent 600. Można je tez zamówić w Polsce. One działają na popęd dla mężczyzn oraz testosteron. W dodatku przy codziennym braniu 1 lub 2 tabletek powodują że testosteron wytwarza w jakiś sposób jak mi się zdaje męskie naturalne feromony. Efekt jest taki że po około tygodniu brania zauważyłem że kobiety zaczęły jakoś inaczej na mnie patrzeć i ogólnie odnosić się do mnie - szczególnie te starsze. W dodatku podczas rozmowy często poprawiają włosy - to jest ważny znak i w ogóle są jakby przychylniejsze. Już jedną mężatkę prawie rozpracowałem gdy jej składam propozycje głupkowato się uśmiecha ale sadzę że jest już chętna wcześniej gdy nie brałem tych tabletek nawet gdy zagadywałem zero zainteresowania wiec coś w stosowaniu tego prosent 600 jest. Polecam przetestować i napiszcie jak u was wygląda sytuacja po minimum tygodniu stosowania czy podobnie czy to tylko moje złudzenie.

Odnośnik do komentarza

cos jest w tych tabletkach. Postanowiłem wypróbować dla jaj i biorę od 3 tygodni powiem szczerze że robią robotę na Tinderze jak tylko uda mi się doprowadzić do spotkania sam na sam w kawiarni laski maja syfona że szok. Żadnej starej kobiety jeszcze nie uwodziłem ale mam kilka sparowanych umówię się zobaczymy czy są podatne jak młode siksy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...