Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne vibin codziennie o 11. Jednak że względu na ogromny stres jaki przeżywam w ostatnich dniach, brałam tabletki nieregularnie przez 7 dni, tzn zamiast o 11 wzięłam o 18, na drugi dzień nie wróciłam do przyjęcia tabletki o 11, tylko wzięłam ja o 20. W następnych dniach brałam tabletki mniej więcej o 16-18. Od tego momentu bola mnie sutki, jak na początku stosowania antykoncepcji. Czy jak brałam tabletki tak nieregularnie ( nigdy nie przekroczylo 12h, tylko maksymalnie 8) mogłam rozregulować sobie poziom hormonów we krwi, a co za tym idzie osłabić antykoncepcję? Jednak trwało to 7 dni, więc trochę zaczęłam się martwić. Z góry dziękuję za odpowiedź. Jednak w sobotę współżyłam, ale początkowo penis był beż gumki, jednak tuż przed finałem chłopak założył gumkę. Czy w tym przypadku ryzyko ciąży jest duże?

Odnośnik do komentarza

Nie ma ryzyka ciąży, jeśli bierzesz regularnie co dzień tylko są zmiany godzinowe, to nic się nie stało. W sumie jeszcze zalezy od kiedy bierzesz te pigułki. A co do antykoncepcji mechanicznej to warto także stosować nawet przy tabletkach, polecam diafragmę Caya

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2021 o 15:38, Gość asia napisał:

Nie ma ryzyka ciąży, jeśli bierzesz regularnie co dzień tylko są zmiany godzinowe, to nic się nie stało. W sumie jeszcze zalezy od kiedy bierzesz te pigułki. A co do antykoncepcji mechanicznej to warto także stosować nawet przy tabletkach, polecam diafragmę Caya

powiedz coś więcej o Caya, czy to samo co Diafragma Caya ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...