Skocz do zawartości
Forum

czy będąc po 20 jest już za późno na pasję jaką jest taniec - powiedzcie mi tak szczerze :(


Gość rebellious_indyvidualist

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rebellious_indyvidualist

mam 21 lat, od przyszłego roku będę mieć już rocznikowo 22
taniec jest moją zajawką od 5 klasy podstawówki i zawsze chciałam chodzić na zajęcia z tańca, raz byłam już nawet zapisana przez rodziców kiedy byłam młodsza ale nie poszłam bo się wstydziłam... trochę tego żałuję ? za to od kiedy zaczęłam interesować się tańcem dużo bardzo uczyłam się sama, może to nie to samo co na zajęciach no ale jednak ? ale mimo wszystko mam doła jakiegoś bo pomimo że wiem że jestem młoda to że jednak jestem już trochę "za stara" na rozpoczynanie zajęć z tańca od podstaw, szczególnie jak patrzę na takie dzieci które tańczą odkąd skończyły pare lat i potem odnoszą sukcesy, mam wrażenie że skoro ja tak wcześnie nie zaczęłam to cóż, teraz już raczej świata nie zwojuję chociaż nie ukrywam że zajawkę na taniec ciągle mam bardzo dużą i jakoś musiałam się wygadać tu chyba na ten temat bo bardzo chciałabym zapisać się na zajęcia z tańca od nowego roku ale mam też obawy - myślicie że to nie jest za późno? dręczy mnie to jakoś ?

Odnośnik do komentarza

Ale czemu obawy ?

A to ty świat chciałaś zdobyć tym ponadprzeciętnym tańcem. A to tak oczywiście, że się nie uda.

A wiesz dlaczego ?

Rzeczy które nas interesują uczymy się z pasji i przyjemności jaka z tego płynie. Dopiero kiedy jesteś z tym spójna i to naprawdę kochasz to wtedy świat staje otworem. 

W odwrotnej kolejności to nie działa.

Powątpiewam w tą twoją wielką pasję skoro tyle lat nie przemoglaś się aby zacząć ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość rebellious_indyvidualist napisał:

ale mimo wszystko mam doła jakiegoś bo pomimo że wiem że jestem młoda to że jednak jestem już trochę "za stara" na rozpoczynanie zajęć z tańca od podstaw

żartujesz sobie, prawda? 

przecież zaczynają też ludzie dużo starsi od Ciebie i dopiero co się zapisują na zajęcia więc dlaczego Ty niby w tym wieku miałabyś być że tak powiem, zresztą jak to sama napisałaś "za stara"? 

skoro to twoje marzenie to dlaczego by nie spróbować ? ? moim zdaniem powinnaś spróbować, nie rezygnuj z tego skoro to twoje marzenie 

Odnośnik do komentarza

a bo zapomniałam dodać 

bardziej mnie zastanawia to dlaczego się boisz i bałaś się iść przez tyle czasu na zajęcia, skąd te obawy u Ciebie - wstydziłaś się? jeśli tak to dlaczego? napisz gdzie jest podłoże twojego strachu i czym się tak bardzo stresujesz i czego się tak bardzo obawiasz -  chociaż już sama podejrzewam że jesteś raczej osobą nieśmiałą i zamkniętą w sobie ale idzie to zmienić a takie zajęcia to według mnie był dobry krok w taką stronę ? szczególnie że o tym marzysz w końcu, prawda? ❤️

spróbuj, serio 

Odnośnik do komentarza
Gość rebellious_indyvidualist
W dniu 10.12.2021 o 09:40, Gość Andrea napisał:

bardziej mnie zastanawia to dlaczego się boisz i bałaś się iść przez tyle czasu na zajęcia, skąd te obawy u Ciebie - wstydziłaś się? jeśli tak to dlaczego? napisz gdzie jest podłoże twojego strachu i czym się tak bardzo stresujesz i czego się tak bardzo obawiasz -  chociaż już sama podejrzewam że jesteś raczej osobą nieśmiałą i zamkniętą w sobie ale idzie to zmienić a takie zajęcia to według mnie był dobry krok w taką stronę ? szczególnie że o tym marzysz w końcu, prawda? ❤️

to prawda, wstydziłam się po prostu bo wiedziałam że pewnie będzie tam dużo osób, bałam się że każdy będzie się na mnie patrzył szczególnie że będę nowa no i się nie odważyłam :( a teraz w sumie też się stresuję, gdybym miała tylko z kim iść na zajęcia to byłoby mi łatwiej:( niż tak samej 

Odnośnik do komentarza

no i jeszcze dodam od siebie, że wierzę że to zrobisz autorko ❤️ przełam się, na początku z pewnością będzie bardzo duży stres (szczególnie że jesteś nieśmiała i taka niepewna siebie) ale potem będziesz dumna z siebie - zobaczysz ?

powodzenia ❤️? będę trzymać za Ciebie kciuki ?❤️

Odnośnik do komentarza
Gość rebellious_indyvidualist
3 godziny temu, Gość Andrea napisał:

no i jeszcze dodam od siebie, że wierzę że to zrobisz autorko ❤️ przełam się, na początku z pewnością będzie bardzo duży stres (szczególnie że jesteś nieśmiała i taka niepewna siebie) ale potem będziesz dumna z siebie - zobaczysz ?

powodzenia ❤️? będę trzymać za Ciebie kciuki ?❤️

dzięki ?❤️ to miłe:) 

ogólnie dziękuję za wszystkie odpowiedzi, dały mi trochę takiego "kopa" do tego, że może faktycznie warto spróbować ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...