Skocz do zawartości
Forum

czy w waszych domach są prezenty na święta?


Gość _oliwkasiemka_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _oliwkasiemka_

a jeśli tak to dajecie każdej osobie prezent czy robicie losowanie? :)
pytam z czystej ciekawości bo wiem że w wielu domach nie ma tej tradycji i prezentów nie dają sobie w ogóle albo dostają je tylko dzieci, a jak jest u was? są u was prezenty? jeśli tak to lubicie je dawać/dostawać? :) mnie np. bardzo podoba się pomysł z losowaniem ale nie wiem czy ktoś by przystał u mnie na to :( powiecie mi jak jest u Was w domach? :)
ja w sumie lubię dostawać prezenty, dawać zresztą też chociaż nie ma to dla mnie takiej magii już jak byłam dziecko bo cokolwiek bym nie dostała pod choinkę to wiem doskonale że te wszystkie rzeczy mogę mieć dosłownie w każdej chwili, nie tylko w święta, poza tym na obecną chwilę ciężko mi kupić będzie coś czego powiedzmy potrzebuję bo wydaje mi się że wszystko mam :) dostaję dużo prezentów w ciągu roku z różnych okazji więc gdybym nie dostała nic na święta w sumie by mnie to nie ruszyło, poza tym sama też kupuję sobie na bieżąco co jest mi potrzebne albo to "co sobie wymarzę" o ile mogę oczywiście sobie tylko na to pozwolić :) ale nie rozpisując się więcej i wracając do tematu: jestem ciekawa jak jest u Was z prezentami i jakie jest wasze podejście do tej kwestii - w sumie taki luźny temat z racji tego, że zbliżają się święta , chętnie sobie poczytam :)

Odnośnik do komentarza

Tak, u mnie dajemy sobie prezenty. Zawsze tak było. Z resztą dawanie podarków jest czyms naprawde miłym dla samego siebie, zwłaszcza jak widzi sie radość z drugiej strony lub zwykly uśmiech ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Miło sprawiać komuś radość, poprzez mały upominek. Unas się tego nie praktykuje w święta , ale za to cały rok sprawiam prezenty najbliższym. Nawet kiedy nie ma rewanżu i to mi to nie przeszkadza aby uszczęśliwić kogoś małym upominkiem. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Babciaciocia

Dziś przy okazji kupiłam sobie portfel, tanio ? Super marka. 40 zł Przypadek, pewnie tak, że mi dziś taka okazja się przytrafiła (Peterson) nazwa. ? Jestem szczęśliwa. 

Myślałam o butach wymazonych, ale muszę wstrzymać konie do następnej wypłaty. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kafeteria

Odpuść, nie wqarwiaj bo to mnie już nie śmieszy. Zrób sobie prezent wyjątkowy i ciesz się z niego. A mi daj spokój. Wesołych świąt. 

Bo u mnie będą z nostalgią i wspomnień tych co odeszli i nie powrócą. (zmarli) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...