Skocz do zawartości
Forum

Pogrzeb


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Mam 30 lat. Byłem dzisiaj na pogrzebie sąsiadów, małżeństwa. I tak sobie myślałem, że to musi być piękne uczucie. Tak położyć się na łóżku i np. rano już nie otworzyć oczu, zero smutków, zmartwień. Pełna swoboda i lekkość. Nic już Cię nie obchodzi co się z kim dzieje a przede wszystkim co się dzieje z samym sobą. Po prostu coś najpiękniejszego co się może człowiekowi przydarzyć. Jak o tym myślę to na moich ustach pojawia się uśmiech. Taki niekontrolowany. Wtedy nikomu już nie przeszkadzasz, nie dajesz innym powodu do zmartwień czy bólu, cierpienia...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Sebastian napisał:

Mam 30 lat. Byłem dzisiaj na pogrzebie sąsiadów, małżeństwa. I tak sobie myślałem, że to musi być piękne uczucie. Tak położyć się na łóżku i np. rano już nie otworzyć oczu, zero smutków, zmartwień. Pełna swoboda i lekkość. Nic już Cię nie obchodzi co się z kim dzieje a przede wszystkim co się dzieje z samym sobą. Po prostu coś najpiękniejszego co się może człowiekowi przydarzyć. Jak o tym myślę to na moich ustach pojawia się uśmiech. Taki niekontrolowany. Wtedy nikomu już nie przeszkadzasz, nie dajesz innym powodu do zmartwień czy bólu, cierpienia...

noooo

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, anastazja111 napisał:

Właśnie ja niedawno wybrałam https://pogrzeby-logis.com.pl/  i co ważne pracownicy tej firmy bardzo profesjonalnie podeszli do mojej sprawy, otrzymałam naprawdę wielką pomoc i wsparcie. Dodatkowo w ofercie posiadają też solidne trumny jak i urny

Ta świetna firma...wywrócili trumnę niosac na pogrzebie, nieboszczyk wyturlał się. Nic tylko więcej takich firm...

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2022 o 14:21, Gość tatiana67 napisał:

a co zrobisz nie ma żadnej alternatywy chyba że kremacja wtedy mniejsze ryzyko takiego "wypadku"

zawsze jakaś alternatywa szkoda że i tak cię pogrzebać muszą https://rememberme-forever.pl/przepisy-prawa-w-polsce-i-za-granica/  choć w sumie dziwna perspektywa tak "zostać" z rodziną w urnie na kominku albo w ogrodzie

Odnośnik do komentarza

Będąc w żałobie mało kto ma głowę do organizacji pogrzebu i stypy. Lepiej zdać się na ludzi z zakładu pogrzebowego Lethe w Warszawie, którzy mają w tym doświadczenie i pomogą ze wszystkim. Wtedy będziecie mieć pewność, że wszystko będzie profesjonalnie zorganizowane, z klasą, a wy możecie pożegnać bliską osobę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...