Skocz do zawartości
Forum

Jak z tym walczyć..


Gość Defi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam taki problem , jestem osobą przed 30stką mam pracę fizyczną jestem spawaczem i ogólnie bardzo lubię to robić , atmosfera w pracy też fajna i szczerze nie mam za bardzo na co narzekać alee.. no właśnie jest ze mną coś nie tak bo jak już jestem w pracy to wszystko ok alee największy problem to wstać i iść do tej pracy.. Budzę się rano i mimo że lubię pracować i robić to co robię to szukam sposobu żeby nie iść wtedy zwykle uciekam na zwolnienie i potem żałuję.. Swego czasu pracowałem robiąc coś innego tam atmosfera była tragiczna i od tamtej pory zacząłem uciekać w zwolnienia bo nie miałem ochoty tam pracować ale teraz jest wszystko dobrze a ja nadal mam podejście z "przeszłości"  o co tu chodzi ? Jak sobie z tym poradzić bo bardzo mnie to irytuje a nie potrafię z tym wygrać... Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

No więc dla ciebie to tylko afirmacje. 

Też miałem całe życie problem z tym że każdym poranek można było porównać do drogi krzyżowej. 

Przed snem zacząłem sobie powtarzać rzeczy pokroju "lubię rano wstawać" itd. 

Poczytaj trochę o tym i zacznij stosować mimo że wydaje się to głupie, ale u mnie to akurat w pół roku załatwiło ten problem. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

No więc dla ciebie to tylko afirmacje. 

Też miałem całe życie problem z tym że każdym poranek można było porównać do drogi krzyżowej. 

Przed snem zacząłem sobie powtarzać rzeczy pokroju "lubię rano wstawać" itd. 

Poczytaj trochę o tym i zacznij stosować mimo że wydaje się to głupie, ale u mnie to akurat w pół roku załatwiło ten problem. 

Jeżeli jest coś co może pomóc w dość szybkim czasie to nie jest głupie ? , spróbuję może faktycznie to jest tylko kwestia tego żeby sobie wbić do głowy pozytywne myślenie a nie szukanie sposobu żeby nie iść albo poprzednia praca tak mi zryła beret że teraz nie moge się przestawić.. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2021 o 15:47, Gość Defi napisał:

Jak sobie z tym poradzić bo bardzo mnie to irytuje a nie potrafię z tym wygrać

W sumie to od kilku lat mam podobnie, ale nie uważam aby coś ze mną było nie tak ? Ja to spycham na zmęczenie materiału  ? A jak wygląda u Ciebie sytuacja z urlopem: czy uczciwe go wykorzystujesz? Czy w czasie urlopu odpoczywasz, relaksujesz się? Czy zawsze tak miałeś czy dopiero od pewnego czasu? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...