Skocz do zawartości
Forum

Nietypowe zachowanie po zdradzie


Gość Kasia92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam narzeczonego od pol roku. Wiem jak mnie ocenicie ale zgodzilam sie tylko dlatego, zeby nie byc sama i  mowilam mu od początku ze to zadna milosc z mojej strony i nie chce zwiazku ale nie odpuszczal. Bylam uczciwa. Utrzymywal mnie, byl zapatrzony, to wygodne. Bylam dobra dla niego i jakos sie ukladalo. Do czasu. Zaczelo sie cos psuc. Nie adorowal mnie, sex byl coraz rzadziej. On zawsze niewinny, ja sie "czepiam", truje tylek niepotrzebnie. W klotni wychodzil, nie chcial rozmawiac," nie mial czasu" a czasem wprost mowi spierdalaj ode mnie itd. Oszukiwal i robil ze mnie idootke. 

Probowalam rozmawiac i nic. Zdradzilam go na jego oczach. To bylo zaplanowane. Zrobilam to tez tak zeby zrobić z niego idiote. Wiedzialam o ktorej idziie spac, znam jego plan dnia itd wykorzystalam dobry moment, wiedzialam kiedy byl pod drzwiami wtedy otworzylam walizke wyciagnelam fajna sukienke, schowalam ja w miejsce w ktore zawsze zaglada, tak samo makijaz robie bo niby sie nudze haha, poszlam pogadac na kamerce do salonu z siostra, on w tym czasie zasnal i niespodzianka. Zaprosilam chlopaka, pilismy wino, potem sie bzykalismy. I jedno i drugie widzial a jeszcze sasiad byl w domu. Na świeżo wyzwal ze sie kurwie gadal do tego chłopaka ze ma sie odczepic ze ja jestem z nim, a ja go wysmialam i wyszlam z chlopakiem z domu.  Wrocilam po 3 dniach. Ponoc nie spal i nie jadl w tym czasie. Od razu wypytywal o szczegoly ale nie mial pretensji co bylo dziwne, ja sie poplakalam(bo nie moglam byc z kochankiem a on moze myslal ze wyrzuty mam) a on ze mam nie plakac ze nic sie nie stalo, od tamtej pory czesto sie ze mna kocha, mowi ciagle kocham Cie itd zaprasza do restauracji  mysle moze mu nie zalezy dlatego tak?? Bo ktory facet by nie zostawil kobiety po czyms takim

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2021 o 11:37, Gość Kasia92 napisał:

Wiem jak mnie ocenicie ale zgodzilam sie tylko dlatego, zeby nie byc sama i  mowilam mu od początku ze to zadna milosc z mojej strony i nie chce zwiazku ale nie odpuszczal.

Skoro wiesz jak zostaniesz oceniona, to jaki cel mają te pytania? Za bardzo nie rozumiem powiazania. Nie kochasz faceta, wykorzystujesz go, kłócicie się, robicie sobie na złość.... a potem zadajesz pytanie:

W dniu 5.12.2021 o 11:37, Gość Kasia92 napisał:

o ktory facet by nie zostawil kobiety po czyms takim

A zadałaś sobie pytania: jaka kobieta robi coś takiego i w jakim celu? Nie znamy przecież Twojego narzeczonego i nie wiadomo czy jest desperatem, czy ma zerowe poczucie wartości i woli być kimkolwiek aby tylko być, czy to forma manipulacji czy ma jakieś zaburzenie. Nikt na to pytania na forum nie odpowie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...