Skocz do zawartości
Forum

Problem z teściowa


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 31 lat, od 7 lat jestem mężatką, mam 2 dzieci. Z mężem jesteśmy długo, 14 lat.  Teściowie  dłuższy czas przebywali za granicą- z mężem odwiedzaliśmy ich co roku na całe wakacje. Relacje z tesciowa wyglądały na dobre, choć zauważalam już wtedy ze jest zazdrosna, bo padały przy mnie pytania: kogo bardziej kochasz… problem zaczął się po ich powrocie na stałe do kraju…teściowa takie rzeczy wypowiadała do mnie: „ mój syn bardziej stara się dla mnie niż, dla Ciebie”, „ mój syn mi gwiazdkę z nieba da”, „ ja Tobie syna zostawiłam idealnego wiec nie wiem czemu się zmienił… „ synku a komu mieszkanie byś przepisal…”starałam się to tolerować, ale w końcu powiedziałam ze traktuje mnie jak rywalkę, a nie synowa czy członka rodziny. w toku rozmowy tesciowo ubliżyła mi: „ jesteś w h… jeb…”, mówiła shut up… teraz jest obrażona i odwraca kota ogonem….ja tez sie nie odzywam bo nie pozwolę żeby ktoś mnie obrażał… ale boli mnie to w środku, nie lubię z kimś być skłócona 

Odnośnik do komentarza

Mieszkacie razem? 

Jak ma Ci tak stał dogryzać, to nawet lepiej jak nie będziecie rozmawiały. Dobrze, że powiedziałaś co o tym myślisz, bo do końca życia byś wysluchiwala tych bredni. 

Może to przez rywalizację, zazdrość, że jej synka zabrałaś, a to była jej własność? Wychowała maminsynka, a on się zmienia, niedobrze?

Bywają niestety takie matki, nie zmienisz jej, tylko jak ona będzie żyła bez tych głupich uwag?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...