Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe rozpoczynanie wszystkiego od nowa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam bardzo nietypowy problem i liczę na Waszą opinię w tej sprawie. 
Jestem kobietą, mam 20-kilka lat i od kilku lat zauważyłam u siebie "ciągłe zaczynanie od początku". Przykładowo, od 1 grudnia miało być inaczej, tak sobie postanowiłam, a dziś 2 grudnia zjadłam słodycze i mam wrażenie, że wszystko już nie ma sensu i od jutra "znów zaczniemy od początku". Czasami naprawdę niewielkie szczegóły potrafią mi na tyle zepsuć dzień, że stwierdzam, że i tak jest zmarnowany i kolejnego po raz 24325356 chce zaczynać od nowa. Może to być np. ból głowy, jakaś kłótnia, zła ocena na studiach. Widzę, że jest coś nie tak, że powoli mnie to niszczy i marnuje swoje życie, ale nie wiem jak to zmienić i co za tym stoi. 
Z góry dziękuję za każdą pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Pani lalko tak ten post napisany że nie wiadomo o co chodzi. 

Więc boli cię głowa to mówisz zacznę od jutra ?

Zjesz słodycze i dzień zmarnowany ? Nic bardziej mylnego. To zrób sobie rygor i zakażdym razem jak zjesz coś czego nie powinnaś to idź to wybiegać. I cyk problem zmarnowanego dnia przestał istnieć.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2021 o 13:42, lalka90 napisał:

Widzę, że jest coś nie tak, że powoli mnie to niszczy i marnuje swoje życie, ale nie wiem jak to zmienić i co za tym stoi. 

A jaki masz cel w życiu? Czy masz pasje, które Cię pochłaniają? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...