Skocz do zawartości
Forum

Traktowanie mnie na izbie przyjęć


Gość Paulina30

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem obecnie w 3 miesiącu ciąży, źle się czuję, nastrój kiepski przez to, wczoraj pojechałam na izbę przyjęć, bo dziwne skurcze odczuwałam, by się upewnić, czy wszystko z ciążą ok. pierwsze to pytali o szczepienia, nie byłam żadną dawką szczepiona, to kobieta na IP powiedziała mi, że nie zdaję sobie sprawy, jak narażam siebie i nienarodzone dziecko, że stanowię zagrożenie itp. że mogę za kilka miesięcy miec problem z porodem, bo na porodówkach priorytetem jest zaświadczenie o szczepieniu na covid.  Potraktowano mnie jak trędowata i wyrodną matkę, dziś cały dszień płaczę, czuję się źle psychicznie, boję się, ze będę zmuszona do szczepienia, a obawiam się tej szczepionki, gdyż bliska osoba z mojej rodziny po szczepieniu zachorowała na zapalenie mięśnia sercowego, po tym ma niewydolność serca, wiem, ze nie kazdy ma powikłania, ale takie są, dlatego nie szczepiłam się. Jestem przerazona, bo nie wiem, co mnie czeka, gdy rozpocznie się poród.

Odnośnik do komentarza

A skąd ta rozpacz ? Boisz się szczepionki a pchacz się w miejsce gdzie wirusów jest ekstremalnie dużo. Ludzie chorują i umierają więc po co pchać się w objęcia śmierci. Kobieta z IP powiedziała prawdę. Nie ma co się denerwować. Nerwy to fatalny doradca. 

Odnośnik do komentarza
Gość macarena38

Dokładnie, zaszzep się i nie narzekaj! Dziwisz się, ze tak cię traktują, wirus szaleje, jesteś nieodpowiedzialna, narażasz nie tylko siebie na śmierć, ale i dziecko i innych ludzi, z którymi masz kontakt! Miliony ludzo w Polsce zaszczepieni i wszyscy zdrowi, nie rozumiem, jak można bać się szczepionki, co ci antyszczepionkowcy mają w głowach to ja nie wiem. Jestem po 3 dawkach, jestem zdrowa i zabezpieczona przed smiercią, ty zdechniesz, bo tak chcesz, ale nie żal mi takich jak wy, wiat się oczyszcza , głupi wymierają na covid, świadomi i inteligentni zostaną przy życiu- i to mnie cieszy. Mam 3 letniego syna, on także jest szczepiony za moja zgfodą, nic mu nie jest, jest miesiac po [pierwszej dawce.

Odnośnik do komentarza
Gość macarena38

Jeszcze Ci dodam, że mamy w rodzinie kilka takich osób bojących się szczepionki, gardzimy nimi, zerwalismy kontakt, a to dlatego, ze ktoś przez kogo nadal trwa pandemia, czyli antyszczepionkowiec nie zasługuje na szacunek, nie moge się doczekać, kiedy w Polsce bedzie obowiązek szczepienia i was siła zaprowadzą. Nie zasługujesz by rodzić w szpitalu, gdzie cywilizowani ludzie i odpowiedzialni, w polu sobie rodź, z daleka od ludzi cywilizowanych!

Odnośnik do komentarza
Gość dno i wodorosty z Ciebie
3 minuty temu, Gość macarena38 napisał:

Jeszcze Ci dodam, że mamy w rodzinie kilka takich osób bojących się szczepionki, gardzimy nimi, zerwalismy kontakt, a to dlatego, ze ktoś przez kogo nadal trwa pandemia, czyli antyszczepionkowiec nie zasługuje na szacunek, nie moge się doczekać, kiedy w Polsce bedzie obowiązek szczepienia i was siła zaprowadzą. Nie zasługujesz by rodzić w szpitalu, gdzie cywilizowani ludzie i odpowiedzialni, w polu sobie rodź, z daleka od ludzi cywilizowanych!

wiocha tańczy, wiocha śpiewa słoma wylewa się z cholewa.

Odnośnik do komentarza
Gość macarena38

Niestety, takie czasy nastały, ze walczy się z nauką i medycyną, by wierzyć w zabobony o szkodliwości szczepionek. Gdyby nie ta szczepionka, to byście dawno wymarli, na szczęście wiecej jest zaszczepionych, naukowcy dla waszego dobra wynaleźli najszybciej jak się da szczepionkę, by ratować ludzkość, a ludzie nie doceniają, a węszą podstępy- brak słów!

Odnośnik do komentarza
Gość nie musze zgadywać.
17 minut temu, Gość macarena38 napisał:

Dokładnie, zaszzep się i nie narzekaj! Dziwisz się, ze tak cię traktują, wirus szaleje, jesteś nieodpowiedzialna, narażasz nie tylko siebie na śmierć, ale i dziecko i innych ludzi, z którymi masz kontakt! Miliony ludzo w Polsce zaszczepieni i wszyscy zdrowi, nie rozumiem, jak można bać się szczepionki, co ci antyszczepionkowcy mają w głowach to ja nie wiem. Jestem po 3 dawkach, jestem zdrowa i zabezpieczona przed smiercią, ty zdechniesz, bo tak chcesz, ale nie żal mi takich jak wy, wiat się oczyszcza , głupi wymierają na covid, świadomi i inteligentni zostaną przy życiu- i to mnie cieszy. Mam 3 letniego syna, on także jest szczepiony za moja zgfodą, nic mu nie jest, jest miesiac po [pierwszej dawce.

hahaha Siemianowice Śląskie szpitalny oiom 6 osób w ciężkim stanie w tym 5 zaszczepionych jeden nie. I co o tym powiesz tłumoku.

To teraz grzecznie odbierz nagrodę Darwina od mości rządzących, takich obywateli im trzeba.

Odnośnik do komentarza

Nie denerwuj się, wiesz sama, że w ciąży nerwy są nie wskazane. Weź relaksującą kąpiel, pomyśl sobie o czymś przyjemnym, kup sobie coś ? nie przejmuj się gadaniem głupiej baby na IP. Za kilka miesięcy urodzisz zdrowego dzidziusia, na tym się skup. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość macarena38 napisał:

I niech zgadnę, pewnie jesteś wyborczynią PISU i osobą bez wykształcenia- zgadłam? Bo jak widać nie posiadasz elementarnej wiedzy na temat tych szczepionek, jaką posiadają już dzieci w podstawówce.

A czemu akurat z PiS u ?

Co ma piernik do wiatraka ?

A może od Tuska albo innej Hołowni ?

Nie pierdol ośle głupot.

Z takimi tekstami wypierdalaj do TVN24.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość macarena38 napisał:

To, ze najczęsciej antyszczepionkowcami jest ta grupa najniżej wykształcona, nie posiadajaca podstawowej wiedzy

A ty jaką masz wiedzę ?

Skąd czerpiesz dane o relacji wykształcenia do szczepienia ?

Z dupy, prawda ?

To zamknij głupcze paszczę bo ci w nią naszczę.

Odnośnik do komentarza
Gość macanarena38
12 godzin temu, Gość macarena38 napisał:

Moja wiedza jest wiedzą medyczna, brat meża jest lekarzem, o tych szczepionkach wiem wszystko, wiem, ze nie ma zagrożenia, są przebadane i w 100 procentach bezpieczne

 

ohohoho babo z Trisomią i wiesz też ile kasy dostaje przychodnia od "łebka" za kłucie?

Zalinkuj łaskawie badania szczepionek na covid pod kątem genotoksyczności i rakotwórczości. Chętnie się zapoznam.

Możesz o pomoc poprosić szwagra :)))))

PS. Współczuje twojemu kaszojadowi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 20:37, Gość macarena38 napisał:

arażasz nie tylko siebie na śmierć, ale i dziecko i innych ludzi, z którymi masz kontakt!

Jakoś mi to nie pasuje do moich obserwacji. Przykład z życia wzięty: kobieta w pełni zaszczepiona zachorowała: katar, kaszel, gorączka, brak węchu i smaku. Jej rodzina nie była zaszczepiona. Ta kobieta zachorowała i poszła do lekarza, a że zaszczepiona to nie musiała robić testów na covid ? Dostała jakieś tam leki wróciła do domu. Po tygodniu jej rodzina miała te same objawy i co? I rodzina musiała się badać. Z tego wniosek, że zaszczepiona dostała covida, legalnie go roznosiła, a potem spycha się na niezaszczepionych ? Ponadto kwarantannę dostają osoby niezaszczepione, a zaszczepione tylko obserwacje z zaleceniami. Tym samym mogą chodzić dalej i zarażać. 

Tak więc bardzo proszę schować tę jawną nienawiść i szczucie bo to się ma nijak do rzeczywistości. Proponuję skupić się na sobie i nie mieszać się do życia osobistego innych ludzi. Dodam, że nie jestem wyborca pisu ?

 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 18:38, Gość Paulina30 napisał:

zuję się źle psychicznie, boję się, ze będę zmuszona do szczepienia,

Masz prawo się tak czuć. Z kolei tamta kobieta nie miała prawa wzbudzać w Tobie wyrzutów sumienia. Mnie podobnie lekarz opierniczył gdy miałam kwalifikacje na operacje. Z drwiną w głosie mówił, że zna takiego lekarza co się nie szczepił i zachorował. Nie dał mi dojść do słowa, że ja znam KILKU, którzy się szczepili i też zachorowali... Był tak przekonany, że ma świętą racje, że nie było dyskusji. Cóż każdy ma swoje zdanie. W rezultacie zrobiłam test na covid 2 dni przed szpitalem, na koszt państwa, zoperowano mnie bez żadnego gadania i oczerniania. Nawet powiem więcej... sama pielęgniarka się żaliła, że ona się szczepiła 2 razy dobrowolnie, a teraz szantażują, że jak się nie zaszczepią 3 raz to wypad, że to jej się nie podoba. To samo potem powiedziała fizjoterapeutka. Coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że przymus nie jest rozwiązaniem.

Tak więc proszę byś się uspokoiła, bo nerwy szkodzą dziecku. Nie warto brać osobiście do siebie takich rzeczy, bo każdy ma prawo do własnego zdania. Jeśli dojdzie do tego, że nas zmuszą to trudno, ale póki co masz wolną wole. Jeśli coś się stanie z powodu niezaszczepienia będziesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. W przypadku zmuszenia zawsze pretensje ma się do tych co zmuszali, czy to była ich wina czy nie ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2021 o 01:01, Gość macarena38 napisał:

Moja wiedza jest wiedzą medyczna, brat meża jest lekarzem, o tych szczepionkach wiem wszystko, wiem, ze nie ma zagrożenia, są przebadane i w 100 procentach bezpieczne

W 100 procentach?No takiej skuteczności to nawet producenci nie deklarują,ale skoro masz szwagra lekarza to pewnie wiesz lepiej,poczułem się bezpieczniejszy...Aha i życzyć komuś żeby zdechł?To wyraznie podkreśla poziom Twojego wykształcenia i inteligencji,jestem pod wrazeniem...

 

 

Odnośnik do komentarza

To chyba zależy od ludzi i od szpitala, moja siostra rodziła i się nie szczepiła ale nikt w szpitalu nie robił problemów zrobili tylko test . Ja się szczepiłam a gdy przyjmowali mnie do szpitala z innego powodu to i tak robili test, koleżance w ciąży  doradzali szczepienie ,ale nikt jej do tego nie zmuzał nie krzyczał, z porodem też nie było problemu. Może do porodu lepiej zmienić szpital. Normalne że się żle poczułaś. Szczególnie z tego powodu że jesteś w ciąży ne powinni Cię tak traktować. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 23:03, Gość macarena38 napisał:

To, ze najczęsciej antyszczepionkowcami jest ta grupa najniżej wykształcona, nie posiadajaca podstawowej wiedzy

Moi znajomi antyszczepionkowcy mają wykształcenie w większości wyższe, potem średnie, a potem zawodowe. A najwięcej zaszczepiło się tych po podstawowym i zawodowym. A ja jestem szczepiona a mam średnie. Siostra i koleżanka o których wcześniej napisałam mają wyższe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...