Skocz do zawartości
Forum

Wykonanie implantów w metodzie all on 6?


Gość Gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie mi kogoś kto specjalizuje się w wykonywaniu implantów w metodzie all on 6? Chce zrobić cały łuk zębowy i tutaj zależy mi na kimś kto faktycznie w takich metodach się specjalizuje i ma doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie implantów i ogólnie przy stomatologii estetycznej pracuje. Jak możecie coś zaproponować, podpowiedzieć to będę wdzięczny wszystkim za taką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam bardzo daleko, ale jeśli chodzi o stomatologię to jeżdżę z okolic Ciechocinka do doktora Drosd do Torunia i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Wykonywanie koron, mostków, licówek zawsze z wielką dbałością z jego strony, dzięki czemu te efekty jakie gwarantuje są faktycznie świetne. Polecam jeśli ktoś będzie chciał zadbać o swój uśmiech to można na niego liczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam implanty u świetnego implantologa, same najlepsze opinie słyszałam od znajomych, i czytałam w sieci opinie. I nie żałuje! Swietny fachowiec. Nazywa sie dr Adam Balczynski. Ja jestem z Krakowa więc robiłam u niego w scandinavian clinic, ale chyba jeszcze w Warszawie przyjmuje...trzeba by sprawdzić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...