Skocz do zawartości
Forum

Dajcie radę mojej koleżance


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam dwie koleżanki obie piekne jednak jedna z nich doświadcza w życiu wiele przykrych rzeczy i co do doświadczeń co to komentarzy na temat wyglądu a druga praktycznie WGL mimo ze naprawdę z ręka na sercu mogę powiedzieć ze obie są piekne mowiax obiektywnie. W pewnym momencie zaczęła brać do siebie te komentarze wiec tłumacze jej ze naprawdę nie ma powodu do przejmowanie się tym ponieważ nie jedna dziewzvyan marzyyyy żeby tak wyglądać . Powedzcie mi dlaczego ludzie czepia ja się jej akurat mowie tu o niektórych przypadkach 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2021 o 22:13, ostatniekonto napisał:

Powedzcie mi dlaczego ludzie czepia ja się jej akurat mowie tu o niektórych przypadkach 

Proszę, używaj znaków interpunkcyjnych bo trudno było zrozumieć o co chodzi. Bo prawdopodobnie ma niskie poczucie wartości i nie umie sobie poradzić w takich sytuacjach. Widzą kogoś kto chodzi zgarbiony ze smętną niepewną miną, spuszczonym wzrokiem i innymi objawami osoby niepewnej. Widzą więc taką osobę i pozwalają sobie na to czy tamto gdyż ona jest pewnego rodzaju "sierotką bożą", która się nie odezwie, nie zareaguje w sposób zdecydowany oraz postawą pokaże brak szacunku do samej siebie. Ludzie nas tak traktują jak im na to pozwalamy. Może być najpiękniejsza i najzgrabniejsza w całym województwie ? ale dopóki nie polubi siebie i nie pokaże innym jak należy ją traktować to tak będzie. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...