Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko schudnąć 20 kg


Gość Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako że nie długo święta, sylwester sporo osób chce schudnąć i szuka sprawdzonych suplementów i bezpiecznych. Ostatnio korzystałem z jednego i działał wyśmienicie. Są to tabletki, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, przyspieszają metabolizm, dodają cennej energii podczas odchudzania oraz pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów. Macie tu link, za kupno jednego opakowania drugie macie za darmo

https://track.easyprofits.com/a4bdac1b

Odnośnik do komentarza

Wiecie co ja tak sobie myślę że nie ma produktów na odchudzanie. Trzeba po prostu mniej jeść i więcej się ruszać (oczywiście jeśli jesteśmy zdrowi, pomijam choroby np związane z tarczycą). a co wy sądzicie kupujecie takie cudowne produkty "na odchudzanie"? rozmawiałyście o tym z dietetykiem może?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny każdy dietetyk psychodietetyk i lekarz Wam powie że nie ma cudownych tabletek na odchudzanie.  Już chyba każdy powinien to wiedzieć, tyle się o tym mówi w mediach  ? P.S. zaciekawiła mnie ta książka!! ?

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu trenuję (biegam, jeżdżę na rowerze lub biegam, przynajmniej 4 razy w tygodniu) oraz dbam o zdrowe odżywianie. W skład mojej suplementacji wchodzi kompleks multiwitamin od Olimpa, witamina D3, omega 6 i suplement dedykowany kobietom I'm Losing It od PillBerry. Uważam, że taki zestaw jest w pełni kompletny i wart polecenia, każdemu chcącemu szybko zrzucić zbędne kilogramy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...