Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuje pomocy! W Sprawie stosunku a braku miesiączki


Lola

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam do Państwa pytanie! Mam 17lat 
w dniu 07.11.2021rok uprawiałam sex z moim chłopkiem w zabezpieczeniu (prezerwatywa) nie doszło do wytrysku był to spokojny stosunek, lecz bardzo przy nim się zmęczyłam.16 listopada 2021 (czyli 2dni temu powinnam dostać miesiączki) lecz do dzisiaj jej nie dostałam (18.11.2021) ? 8dni przed przewidywaną miesiączka miałam bardzo mocne bóle brzucha. Teraz ich wgl nie mam ? robiłam również test ciążowy 7dni po stosunku i 10dni po stosunku czyli wczoraj dzień po przewidywanej miesiączce i dwa wyszedły negatywnie. Bardzo się stresuje tym że mogło coś pójść nie tak ? proszę o Pań-stawa radę i opinię. Śluz z pochwy jest gęsty, biały jak białko jajka. 

Edytowane przez Lola
Odnośnik do komentarza

Najlepiej zrobić test 14 dni po planowanej owulacji - w terminie spodziewanej miesiączki. Przez stres możesz mieć opóźniona miesiączkę. Bóle brzucha przed okresem mogą być związane z owulacja, która wypada ok. 14 dni przed miesiączką. 

Jeżeli dalej nie masz okresu, testy są negatywne i źle się czujesz, to najlepiej umówić się na wizytę u ginekologa. 

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Kamyk napisał:

Najlepiej zrobić test 14 dni po planowanej owulacji - w terminie spodziewanej miesiączki. Przez stres możesz mieć opóźniona miesiączkę. Bóle brzucha przed okresem mogą być związane z owulacja, która wypada ok. 14 dni przed miesiączką. 

Jeżeli dalej nie masz okresu, testy są negatywne i źle się czujesz, to najlepiej umówić się na wizytę u ginekologa. 

Właśnie bardzo dobrze się czuje nic mnie nie boli. ? 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Kamyk napisał:

Najlepiej zrobić test 14 dni po planowanej owulacji - w terminie spodziewanej miesiączki. Przez stres możesz mieć opóźniona miesiączkę. Bóle brzucha przed okresem mogą być związane z owulacja, która wypada ok. 14 dni przed miesiączką. 

Jeżeli dalej nie masz okresu, testy są negatywne i źle się czujesz, to najlepiej umówić się na wizytę u ginekologa. 

Czuje się bardzo dobrze nic mnie nie boli a od stosunku minęło 11dni ?  a okres powinnam się około 3dni temu.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Kamyk napisał:

Najlepiej zrobić test 14 dni po planowanej owulacji - w terminie spodziewanej miesiączki. Przez stres możesz mieć opóźniona miesiączkę. Bóle brzucha przed okresem mogą być związane z owulacja, która wypada ok. 14 dni przed miesiączką. 

Jeżeli dalej nie masz okresu, testy są negatywne i źle się czujesz, to najlepiej umówić się na wizytę u ginekologa. 

Czuje się bardzo dobrze nic mnie nie boli a od stosunku minęło 11dni ?  a okres powinnam się około 3dni temu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Al_Baghdadi napisał:

poprosiłem administratora o twoje IP z którego piszesz

zamierzam poinformować o tym fakcie twoich rodziców oraz prokurature

nie wolno usuwać ciąży tabletką !

Obcowanie płciowe i inne czynności seksualne z osobą poniżej 15. roku życia stanowią przestępstwoz art. 200 Kodeksu karnego - to tak dla jasności według przepisów i polskiego prawa. Dziewczyna jest chyba starsza i nie pyta o normy prawne, a ma wątpliwości co do tematów z dziedziny ginekologii 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...