Skocz do zawartości
Forum

Nadzeja na zmianę?


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może kojarzy Wyzwania 90 dni? Czy to faktycznie pomaga ludziom zmieniać swoje życie, czy to są oszuści i czy trzeba być inteligentny żeby zrozumieć szkolenia. Wiem, że to drogie i mnie po prostu na to nie stać.

Niestety doszło do tego czego się obawiałem, właśnie jestem po pierwszej próbie samobójczej cudem mnie uratowali ze stryczka. Nie potrafię żyć w świadomości, że jestem biedny i do tego niepełnosprawnych intelektualnie który od czasów szkoły miał nauczanie indywidualne bo nie radziłem sobie z nauką. Patrząc na bogatych ludzi chcę mi się płakać, a ich bez uczuciowy język sprawia że jest gorzej, najgorsze jest jak ci ktoś powie, że to twoja wina, to gorsze jest od fizycznego łomotu. Nie mam do niczego motywacji, nic mi się nie chce, a mam 29 lat.

Odnośnik do komentarza

Tak, to są oszuści, stosują NLP i inne pseudonaukowe sztuczki, szkoleni w zdzieraniu kasy- w tym z zaburzonych psychicznie, mających odchyły w rozwoju czy traumy. Wiem że już minęło wiele, ale jeśli tu jesteś powiedz ile straciłeś. Ja nie brałem w tym udziału, ale też miałem załamanie psych. i sytuację około-samobójczą po pewnej bardzo drogiej pseudoterapii i szukam takich ludzi. 

 

Brak reakcji - z pewnością większość takich nawet nie wie że jest to forum i to jest taki skutek postu bez odpowiedzi. 

Ale to się zmieni. Mam pewne pomysły na inicjatywę ujawnienia milczących ciemnych stron różnej maści pseudoperapeutów i zdzierców rozwoju osobistego.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...