Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość k...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) Od kilku dni zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Slinda. Dodam, że jest to mój pierwszy blister w życiu. Wydaje mi się jednak, że niestety zaczęłam je brać za wcześnie. Zazwyczaj przed okresem mam dwa dni plamienia na brązowo. Tak też było i tym razem. W okolicach drugiego dnia zaczęła pojawiać się jasna krew miesięczna. Zasugerowałam się tym i wzięłam pierwszą tabletkę. Dzisiaj mija trzeci dzień odkąd je przyjmuję i nadal podplamiam na brązowo. Od czasu do czasu pojawia się trochę krwi, jednak nie jest to "pełny" okres. Dwa miesiące wcześniej miałam dodatkowo leczone zapalenie pochwy (na skutek przedłużającego się okresu). W tamtym miesiącu było już wszystko w normie. Moje pytanie brzmi: czy przyjmować dalej tabletki? I czy jestem w pełni chroniona w tym miesiącu przed ciążą? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

przemyśl dwa razy swoją decyzję odnośnie pigułek, z hormonami to nie wiadomo, co może wpłynąć na ich skuteczność, dlatego ja z nich zrezygnowałam, teraz używam testu owulacyjnego na ślinę  AFRODYTA Smart na smartfon, który wyznacza dni płodne i niepłodne; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...