Skocz do zawartości
Forum

Czy jechac do chlopaka za granice?


Gość Matila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moj chlopak mnie wczoraj zostawil. To w sumie wymaga wyjasnienia na zywo, ale on nie chce rozmawiac przez tel. On jest w szwecji ja w PL. Czy do niego jechac? Dodam ze mieszka ze swoim bratem i jego zona i ich synem oraz ze swoim synem i z kuzynem w duzym domu. Czy powinnam tam jechac? A jak pojade i mnie wywali na progu? Nie mam teraz zbyt duzo kasy. Ale czuje ze to moze byc ostatnia szansa. Cos ktos moze mi doradzic?

..

Odnośnik do komentarza

Tylko po co masz tam jechać? Zostawił Cię i nie zamierza się tłumaczyć, bo co innego  znaczy, że nie chce rozmawiać przez telefon!? 

Jeśli wyjechał bez wyjaśnienia, tzn, że masz go zostawić w spokoju, tylko to do Ciebie musi dotrzeć. Nie masz po co tam jeździć. 

Odnośnik do komentarza

To już podchodzi pod znęcanie się psychiczne. I zachowuje się dziecinnie 

Ja bym, jak zadzwoni, to powiedziała, "po kiego grzyba dzwonisz? Przecież ze mną zerwałeś" a jak zacznie ci robić wyrzuty, to powiedz "sorka, ale umówiłam się z kolegą do kawiarni, a później jadę do niego na film, pa" 

Jak się pojawi, to pogadacie, a jak nie to nie trać na niego czasu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2021 o 19:48, Gość Matila napisał:

Ale czuje ze to moze byc ostatnia szansa.

Szansa na co? 

W dniu 1.11.2021 o 20:54, Gość Matila napisał:

On tak czesto mowi ze odchodzi a ppzniej pyta czemu nie przyjechalam.

Czyli manipulant, a Ty dajesz sobą manipulować. A dlaczego sam nie przyjedzie???

W dniu 2.11.2021 o 08:42, Gość matila napisał:

eeee jednak pojadę bo inaczej nigdy sie to wszystko nie wyjaśni o co sie kłóciliśmy... Przeciez mogę pojechać i zaraz wrócić nast dnia

Skoro się pokłóciliście tzn, że wiesz o co. Teraz chcesz prawdopodobnie wchodzić mu w tyłek i poniżać się, aby tylko się pogodzić. Szanuj się dziewczyno! Nie szkoda Ci kasy na takiego manipulanta? Tak jak ktoś wyżej napisał: lepiej sobie coś kup za tę kasę ? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...