Skocz do zawartości
Forum

Wymyślona osoba


Gość nerd809

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Moja znajoma (8 klasa podstawówki) z którą się pokłóciłem przez jej dziwaczne zachowanie ma chyba wymyślonego przyjaciela. Dużo osób o nim wie i każdy był święcie przekonany że on istnieje, dopóki nie przyszedłem ja. Ten człowiek ma konto na facebooku, oraz konto na twitterze - to jest wszystko co ma do zaoferowania w internecie. Na facebooku ma 70 znajomych - przysłowiowych hindusów.  Jako profilowe ma zdjęcie, które w ciągu 3 sekund wyszukałem w google grafika. Ta moja znajoma nie ma z nim ani jednego zdjęcia pomimo tego że przyjaźnią się już od x lat. Nikt go nigdy nie widział, nikt z nim nigdy nie pisał. Jedyne twitty jakie dodaje to są posty związane z tą znajomą która go sobie wymyśliła. Ale to już nie pierwsza taka akcja. Mówiła każdemu że zerwała z swoim chłopakiem Kacprem po rocznym związku, a sytuacja z nim taka sama jak z tym Maćkiem, nawet zdjęcia z nim nie miała. Czy to jest szukanie atencji? Może to są urojenia? Jak jej to napisałem, to powiedziała mi że jestem psychiczny, że w ogóle tak twierdzę. Zaintrygowało mnie to. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2021 o 23:41, Gość nerd809 napisał:

Czy to jest szukanie atencji? Może to są urojenia? Jak jej to napisałem, to powiedziała mi że jestem psychiczny, że w ogóle tak twierdzę. Zaintrygowało mnie to. 

Nie sądzę, że to szukanie atencji. Raczej desperacja, dwulicowość, samotność. Tego nie wie nikt, tylko ona sama. Mnie bardziej zastanawia dlaczego Cię to intryguje? Dlaczego ją szpiegujesz? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...