Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość j...2

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...2

Dzien dobry, 5 sierpnia wzięłam 7 tabletkę Diane 35. 5 sierpnia, podczas owulacji, doszło do zbliżenia w prezerwatywie. 6 oraz 7 sierpnia, również podczas owulacji, doszło znów do zbliżenia, jednak bez wytrysku w srodku. Do zbliżenia doszło tez 15 sierpnia, ale już z prezerwatywa. 24 sierpnia dostałam okresu takiego jak zawsze - bolesnego, obfitego i 5-dniowego. 12 września odstawiłam tabletki i 17 sierpnia wystąpił okres - 2,5 dniowy i bolesny. 5 października tez wystąpił okres - 5 dniowy ale bezbolesny. Ostatnie dwa okresy nie są tak obfite jak zazwyczaj. Zrobiłam test 9 października wieczorem i wyszedł negatywny. Dodam, ze moj cykl trwal zawsze 31 dni. Czy są szanse na ciaze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autor

Dodam, ze zrobiłam test tez dzisiaj rano. Czas oczekiwania do 5 min -negatywny, jednak w około 6,5 min zaczęła pojawiać sie blada kreska, która zniknęła w ciągu 1,5 minuty. Powtórzyć test czy uznać wynik, ktory pojawił sie w ciągu 5 minut?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola

według mnie szanse na ciąże znikome, polecam na przyszłość antykoncepcję bez hormonów - komputer cyklu cyclotest myWay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...