Skocz do zawartości
Forum

czy afrodyzjaki dzialają


Gość donna

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim kupisz polecam sprawdzic czy jest to rzeczywiście prawdziwa hiszpańska muca bo w sklepach bardzo często są podróbki .A jeśli już decydujesz się na spróbowanie afrodyzjaku to dobrze jest zorientować się czy jest to oryginalna hiszpańska mucha. Wydaje mi sie, że dużo tutaj zależy od konkretnej osoby bo na jedną to działa na drugą nie, na mnie akurat podziałało chociaż ponoć lepiej działa na kobiety (na moja partnerkę również zadziałało tak że podniosło jej libido). Wiadomo, ze nie będziesz się czułą jak nimfomanka bo sama hiszpańska mucha nie tworzy ochoty na seks ale wspomaga polepszenie libido bo nastrój musi wcześniej jakiś być. Używaliśmy sex elixir.

Odnośnik do komentarza

ja stosuję takie zioła z Ameryki używane przez Indian Majów podczas seksualnych orgii 😍 W Polsce sprzedawane sa pod nazwą Feminam Libido to są wyciągi. Jeśli o mnie chodzi to najlepsze co brałam dotychczas na zwiększenie ochoty na seks i ogólnie podniesienie libido. Również zauważyłam większą odwagę w nawiązywaniu stosunków damsko męskich co bardzo przydaje mi się w pracy bo jestem przedstawicielką handlową na prowizji a większość klientów w mojej branży to faceci - do tego bogaci. 😉  

  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...