Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość e...5

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałam w piątek wziąć 7 tabletkę Qlaira. (Był to mój 9 dzień cyklu) Zorientowałam się dopiero w sobotę. Zgodnie z ulotką wzięłam drugą tabletkę razem z zapomnianą. (Biorę zawsze o 16:00) W tym samym dniu w sobotę o godzinie 20:00 rozpoczęło mi się krwawienie i trwa 6 dzień. (Licząc sobotę) Czy powinnam się niepokoić? Podobno krwawienie to powinno pojawiać się kilka dni po zapomnieniu wzięcia tabletki i trwać kilka dni.. W styczniu miałam operację bo coś miałam na jajnikach. Niepamiętam nazwy. I branie tabletek jest metodą aby zapobiec ponownemu pojawieniu się tego chyba. Czy mam się niepokoić tym że nie wzięłam tej tabletki wtedy?

Odnośnik do komentarza

nie wiem, dlatego ja zrezygnowałam z pigułek heheh, zawsze coś pomyliłam, a później się stresowałam, teraz korzystam z Testera Afrodyta testu owulacyjnego ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest dla mojego zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Gość gosia
W dniu 10.10.2021 o 10:39, Gość ola napisał:

nie wiem, dlatego ja zrezygnowałam z pigułek heheh, zawsze coś pomyliłam, a później się stresowałam, teraz korzystam z Testera Afrodyta testu owulacyjnego ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest dla mojego zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

też używam testera Afrodyta i jestem bardzo zadowolona ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...