Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża ?


Gość Anastazja

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam. Może któraś z Was miała taką sytuacją. W terminie 6-10 września miałam miesiączke. 12 września kochałam się z chłopakiem dwa razy bez zabezpieczenia. Trzy dni później czyli od 15 września miałam dni płodne. Czy mogłam zajść w dni niepłodne w ciążę ? Cykle mam regularne. 4 września spodziewam się okresu. Jednak od ponad tygodnia mam podwyższoną temperaturę i obolałe i nabrzmiałe piersi, gdzie zazwyczaj ten drugi objaw jest przed samym okresem. Kilka dni temu zrobiłam trzy testy ciążowe i wszystkie wyszły z drugą blada kreska. Czy mogły się pomylić przez to że były robione przed okresem ? Czy to możliwe że nie jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, nie mozesz zajść w ciażę w dni niepłodne, mozęsz zajść w ciażę jedynie w dni płodne.. Informacja że można zajść w dni niepłodne to mit.  Aczkolwiek może się zdarzyć, że owulacja się przesunie. I wystąpi wcześniej albo później ( powodów moze być wiele, może być to stres, przeprowadzka, podróż).  Mało kobiet zna na tyle swój organizm by to zauważyć.  Jeśli widzisz na teście dwie kreski  to najprawdopodobniej jest to ciąża. Sama na początku rowniez miałam dwie kreseczki, w tym jedna bardzo delikatnie różowa - potem dopiero jak zrobiłam drugi raz kreska była mocniejsza z uwagi na więcej hcg w organizmie.

https://www.bebiklub.pl/ciaza-i-porod/kalendarz-ciazy/pierwszy-tydzien-ciazy

Od siebie polecam stronę. Możęsz poczytać sobie co zwiastuje ciążę oraz jak to wszystko liczyć,. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...