Skocz do zawartości
Forum

czy słuchawki nauszne mogą osłabić słuch? mam wrażenie że coraz gorzej słyszę i naprawdę się boję :(


Gość bojęsięniechmiktośpomoże

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bojęsięniechmiktośpomoże

Jestem kobietą i mam 21 lat i mam wrażenie, że naprawdę coraz gorzej słyszę ? I nie wiem czemu, ale cały czas mam w głowie, że to może być przez słuchawki, jakoś się tego boję że słuchawki mogły mi tak osłabić słuch :// Często mam uczucie zatkanych uszu, do tego często mam uczucie jakbym była pod wodą (w sensie jakbym trzymała uszy pod wodą) albo takie jakby moje uszy były czymś bardzo mocno przytkane ? I kiedy tak mam to mi się żyć dosłownie odechciewa, niektórzy może nawet nie wiedza jaki to straszny dyskomfort ? Czy w takim przypadku powinnam wybrać się do laryngologa ? Bo już popadam chyba w jakąś paranoję na tym punkcie bo boję się, że mam uszkodzony słuch:(

Odnośnik do komentarza

Niestety mogą. Z tego co piszesz, mogła się już u ciebie rozwinąć jakaś infekcja albo uszy mogły się zatkać przez nadmiar woskowiny. Przerabiałam to. Spróbuj zakropić Vaxolem, po pierwsze złagodzi podrażnienia a po drugie usunie zalegającą woskowinę. Jak to nie pomoże, to wtedy koniecznie laryngolog ?

Odnośnik do komentarza

Odświeżę troszkę wątek. Na pewno nie tyle same słuchawki, co wysokość decybeli może Ci troszke uszkodzić słuch. Infekcje również gdzieś tam się mogą pojawić, także jak już nosimy to pamiętajmy o tym, by robić to rozsądnie. Co do samego uszkodzonego słuchu, to mam takiego znajomego, który nosi aparaty słuchowe od dziecka i ma się dobrze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...