Skocz do zawartości
Forum

Nieświeży oddech


Kasia405

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od długiego czasu mam duży problem z nieświeżym oddechem. 

Jestem załamana. 

Byłam u laryngologa, gastrologa, rodzinnego, miałam gastroskopię 

- wszystko w jak najlepszym porządku, brak bakterii h. pylori, z przewodem pokarmowym nic złego się nie dzieje. 

Co najlepsze, najbardziej nieświeży oddech mam zaraz po umyciu zębów i po produktach miętowych. 

No coś okropnego:( nie mam już pojęcia co robić... Moje życie towarzyskie jest bardzo okrojone, w pracy ciągle słyszę jakieś zarzuty pod kątem smrodu.. 

Przyjmowałam kiedyś leki na ew. grzybice jamy ustnej, wszelkie na żołądek, ssałam cynk organiczny, piję dużo wody, zęby też mam wyleczone, po umyciu jest najgorzej, po jedzeniu również. Nigdy nie miałam zapalenia zatok

Mam 21 lat

Nie wiem co robić z tym dalej, co mogę jeszcze sprawdzić, błagam? ?

Edytowane przez Kasia405
Odnośnik do komentarza

mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat - całkowicie ustąpiło po zaledwie  po 3 tygodniach przyjmowania MSM i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD  płukanie jamy ustnej herbatą z konopii wieczorem ... i zapach z ust też się zmienił na przyjemny  także polecam !!! dobrej jakości siarkę organiczną  i tą  cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają sklep online

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość monikaaa napisał:

mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat - całkowicie ustąpiło po zaledwie  po 3 tygodniach przyjmowania MSM i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD  płukanie jamy ustnej herbatą z konopii wieczorem ... i zapach z ust też się zmienił na przyjemny  także polecam !!! dobrej jakości siarkę organiczną  i tą  cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają sklep online

Robią mi się czasem afty ale z dziąsłami raczej problemów nie mam.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...