Skocz do zawartości
Forum

Słaba pamięć i brak koncentracji Mind Up - opinie


Gość Finka

Rekomendowane odpowiedzi

No tak opiera się na ekstrakcie z korzenia ashwagandhy, Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, z korzenia różeńca górskiego, czy L-tyrozyna i Cholina. To wszystko ma Mind Up i przyznam, ze fajnie mi pomaga w poprawie koncentracji. Cena nie jest wysoka, a co najważniejsze mega mi pomaga!

Odnośnik do komentarza

Tego Mind Up nie próbowałam ale zapewne jest to podobny produkt do PillBerry I'm Professional. Również działa pobudzająco, wzmacnia pamięć, koncentrację i ogólnie wspomaga pracę mózgu. Zażywam od jakiegoś czasu, pracuję w biurze i czasami kawa nie wystarcza, jest to świetny zamiennik kawy swoją drogą. Zamawiałam na oficjalnej stronie, polecam wypróbować.

https://pillberry.com/produkty/i-m-professional

Odnośnik do komentarza

Dlatego warto przede wszystkim ćwiczyć pamięć i jednocześnie też zmienić nawyki żywieniowe, aby nie czuć się sennym przez zbyt dużo węglowodanów. Jako wsparcie suplement jak Mind Up bardzo fajnie się sprawdzi który zawiera naturalny skład, który pobudza mózg do lepszej koncentracji i też wpływa na zapamiętywanie. Warto spróbować :)

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że to bardzo dobry suplement składający się z ashwagandy, korzeń żeń-szenia, l-tyrozyna, czy tez cholina. Do tego czysty skład wege, bez barwników. Ogólnie super opcja i warto sprawdzić szukając wsparcia dla swojego mózgu i samopoczucia podczas intensywności zadań jakie stoją przed Wami. 

Odnośnik do komentarza

No dokładnie bardzo fajną opcją dla wsparcia mózgu i procesów myślenia jest Mind Up to suplement w którym można znaleźć ekstrakt z korzenia ashwagandhy, żeń-szenia, różeńca górskiego, chloriny itd. Działa bardzo pozytywnie, no i też cena jest niczego sobie a warto pamiętać że warto o ten aspekt zadbać aby cieszyć się jak najwyższą efektywnością kiedy jest na to czas, a później móc odpoczywać :D

Odnośnik do komentarza

No to może i fajna opcja dla mnie także do rozważenia, bo również chciałbym w tym zakresie coś zmienić i jednak kawa z rana już nie przynosi zadowalającego efektu. Może to będzie jakieś dodatkowe wsparcie i dla mnie bo na jesień zawsze te chęci spadają. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie podstawą jest to, aby zadbać o odpowiednią dietę i dawkę ruchu. Natomiast żeby uporać sie ze słabym samopoczuciem, brakiem koncentracji podczas nauki to możesz właśnie wypróbować suplement relan o naturalnym składzie może bardzo dobrze pomóc, abyście mogli osiągnąć zamierzone efekty podczas nauki i też realizacji zadań zawodowych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...