Skocz do zawartości
Forum

Słaba pamięć i brak koncentracji Mind Up - opinie


Gość Finka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)

Szukam ciekawych podpowiedzi odnośnie tego jak skutecznie sobie radzić ze słabą pamięcią i koncentracją, bo niestety ale mam coraz więcej problemów szczególnie jesienią kiedy pogoda nie dopisuje, a zadań niestety nie ubywa? Będziecie mi w stanie podpowiedzieć co i jak?

Odnośnik do komentarza

Ja z niego korzystam z tego względu że naprawdę dobrze udało im się dobrać skład, ogólnie zadbali też o czystą etykietę bez jakichś sztucznych barwników. Dobra opcja dla osób, które jednak zauważają spore problemy ze swoją pamięcią i koncentracją.

Odnośnik do komentarza

dla mnie spore wsparcie, bo tym bardziej jesienią brakuje mi motywacji i chęci do pracy czy treningów. Tym bardziej że jednak coraz ciężej przy tej ilości zadań mieć wszystko pod kontrolą i codziennie skutecznie stawać przed kolejnymi zadaniami. w mind up skutecznie zadbali o czystość składu, wege no i cena za taką pomoc nie jest jakaś wysoka.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej mogę się zgodzić, w Grinday Mind Up znajdziecie ekstrakt z ashwagandy, korzeń żeń-szenia, l-tyrozyna, czy tez cholina. Wszystko tak jak być powinno, ceny całkiem fajne i naprawdę widzę poprawę w swoim samopoczuciu oraz dużo lepiej i szybciej mi się myśli. 

Odnośnik do komentarza

Dobre zdanie mam na temat Grinday Mind Up w którym jest ekstrakt z ashwagandy, korzeń żeń-szenia, l-tyrozyna i cholina. Nie jest wcale taki drogi i naprawdę widzę poprawę w swoim samopoczuciu oraz dużo lepiej i szybciej mi się myśli oraz koncentruje

Odnośnik do komentarza

Jak jest ciemno, słaba pogoda i zimno to nic się nie chce zarówno odnośnie pracy, czy też samorozwoju. Dlatego właśnie ja polecam rozważyć wybór dobrego suplementu jak Grinday Mind Up który daje fajne możliwości poprawy koncentracji i zapamiętywania tym bardziej przed sesją, czy dużymi wyzwaniami w firmie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka

Mi jeszcze pomagają orzechy włoskie, gorzka czekolada i yerba mate żeby mózg lepiej pracował i jednocześnie poprawiać samopoczucie i koncentrację podczas codziennej pracy i radzenia sobie z obowiązkami. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

No tutaj mogę się zgodzić, że akurat dobrym wyborem dla poprawy koncentracji i pamięci może być Mind Up który mi osobiście bardzo pomaga bo skutecznie działa na moje samopoczucie i pobudzenie już od samego rana. Dlatego zajrzyj sobie na ich stronę gdzie podali cały skład który nie zawiera barwników i szkodliwych konserwantów. Nie jest drogi, a szczególnie w zimowym okresie daje duże możliwości

Odnośnik do komentarza

Ten suplement ma to co ważne zarówno ekstrakt z ashwagandy, korzeń żeń-szenia, l-tyrozyna, czy tez cholina. Do tego czysty skład wege, bez barwników. Ogólnie super opcja i warto sprawdzić szukając wsparcia dla swojego mózgu i jego prawidłowego działania. 

Odnośnik do komentarza

Trudno się nie zgodzić, według mnie również bardzo dobry suplement który zaskakuje czystością składu i skutecznością działania, ja suplementuję i też dzieciakom podaję przed egzaminami i wymagającymi lekcjami :)

Odnośnik do komentarza

Przed dużymi wyzwaniami zdecydowanie przyda się gorzka czekolada, czy też orzechy włoskie i jako wsparcie dla koncentracji może być Mind Up ze względu na bogaty naturalny skład i naprawdę skuteczne działanie na gorsze samopoczucie i rzeczywiście widać dużo większe możliwości przyswajania wiedzy oraz poradzenia sobie z obowiązkami całego dnia ;)

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej popieram opinię dla lepszego samopoczucia i skuteczności działania warto dostarczyć do organizmu odpowiednich naturalnych składników, które pozytywnie na nas wpływają tym bardziej na prace mózgu. Dlatego mind up https://www.grinday.com/pl/sklep/12-mind-up-enegry-for-mind.html to jedna z lepszych w pełni bezpiecznych opcji bez tam żadnych energetyków :)

Odnośnik do komentarza
Gość GosiaSz

Dobrze, że są właśnie takie naturalne propozycje suplementów o odpowiednio zbilansowanym składzie z ekstraktów bo jak szukam to takich propozycji. No a przede wszystkim zauważam realny wpływ na to że dużo lepiej mi się uczy i też koncentruje na codziennych obowiązkach. 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie poszukiwań przede wszystkim naturalnych suplementów diety to warto wymienić jak najbardziej Grinday Mind Up https://www.grinday.com/pl/sklep/12-mind-up-enegry-for-mind.html który ma w składzie ekstrakt z korzenia ashwagandhy, z korzenia żeń-szenia koreańskiego, czy L-tyrozyna i Cholina wszystko co skutecznie wspiera procesy myślowe i samopoczucie podczas pracy. Warto się przekonać, na pewno będzie fajnym wsparciem podczas codziennych wyzwań :)

Odnośnik do komentarza

Odpowiednia dieta, dobra jakość snu, przed snem ashwaganda a podczas pracy i codziennych zajęć zdecydowanie odpowiednia suplementacja naturalnymi składnikami jak  gorzka czekolada, czy też orzechy włoskie i jako wsparcie dla koncentracji może być Mind Up ze względu na bogaty naturalny skład i naprawdę skuteczne działanie na gorsze samopoczucie i rzeczywiście widać dużo większe możliwości w końcu lepszego skupienia i lepiej mi się myśli :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...