Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat, 12 czerwca miałam okres, 30 czerwca zblizylismy się do siebie z chłopakiem do takiego stopnia że dotknął mnie on swoim preejkulatem, dodam że mam nieregularne miesiączki Ale były to mniej więcej dni płodne, 15 lipca dostałam krwawienie, wyglądało tak samo jak podczas miesiączki, było obfite I trwało 5 dni, wiem że gdybym nie zmieniła podpaski to byłby problem jednak boję się że pomyliłam to z krwawieniem podczas ciąży, teraz mamy 20 sierpnia okresu nie mam już przez 35 dni boję się ze mogę być w ciąży jednak razem z chłopakiem razem nie wspolzylismy. Jeśli chodzi o objawy to miałam wrażenie że miałam mała brązowa plamke jednak to po 9 tygodniu ciąży(jeśli takowa jest) Naczytalam się w Internecie o objawach I często mam wrażenie że chce mi się wymiotowac jednak jak o tym nie myślę to nie mam żadnego objawu. Czy jest szansa że mogę być w ciąży kiedy miałam obfite I normalne krwawienie tego 15 lipca? Czy podczas ciąży może takie coś wystąpić? Czy powinnam mieć już jakiekolwiek objawy?

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, polecam na przyszłość  antykoncepcję ?? Ja używam monitora płodności test owulacyjny na ślinę AFRODYTA Smart, w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie-kapturek naszyjkowy, ta forma antykoncepcji najlepiej wpływa na moje zdrowie, polecam i życzę powodzenia  

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2021 o 09:55, Gość qwe napisał:

nie ma szans na ciąże, polecam na przyszłość  antykoncepcję ?? Ja używam monitora płodności test owulacyjny na ślinę AFRODYTA Smart, w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie-kapturek naszyjkowy, ta forma antykoncepcji najlepiej wpływa na moje zdrowie, polecam i życzę powodzenia  

możesz napisać coś więcej o tym urządzeniu?? bardzo dużo pozytywnych opinii ma również komputer cyklu cyclotest myWay, ja właśnie zaczynam starania o dziecko i rozważam zakup.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2021 o 09:55, Gość qwe napisał:

nie ma szans na ciąże, polecam na przyszłość  antykoncepcję ?? Ja używam monitora płodności test owulacyjny na ślinę AFRODYTA Smart, w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie-kapturek naszyjkowy, ta forma antykoncepcji najlepiej wpływa na moje zdrowie, polecam i życzę powodzenia  

nawet jesli chlopak wkladal mi palce do pochwy na ktorym byl preejakulat? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...