Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów - co zrobić?


Gość olka93222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olka93222

Dziewczyny! Co możecie poradzić mi na włosy, które wypadają mi garściami? Zrobiłam badania, więc raczej nie ma to związku z żadną chorobą. Czeka mnie wizyta u trychologa, ale termin odległy. Może poradzicie mi coś, co mogłabym teraz sobie stosować, co może w jakimś stopniu zatrzyma wypadanie włosów?

Odnośnik do komentarza

tez szukam czegoś skutecznego, ale nie lubie eksperymentów i suplementów, których dzialanie to jedna wielka niewiadoma, jak narazie jedyny preparat z jakimis badaniami znalazlam tutaj

Oprócz tego Biotebal, który jest lekiem ,ale zawiera tylko biotynę, jak przyczyną wypadania jest coś innego to niewiele pomoże, jest jeszcze Loxon w aerozolu, ale dziala tylko do momentu stosowania a po drugie na jakiekolwiek efekty trzeba czekac dlugimi miesiącami

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina8332

Chętnie podepnę się pod Twoje pytanie, ponieważ u mnie również jest taki sam problem. Czytałam w różnych poradnikach, że stosuje się wcierki, jakie szampony oczyszczające i inne, ale nigdzie konkretnie nie było podane jakie firmy i produkty wybierać.

Odnośnik do komentarza
Gość sara4333

Powiem szczerze, że myślałam, że nie dam rady zażegnać problemu wypadania włosów tak po prostu, w domu. Byłam już nastawiona na to, że konieczna będzie jakaś kuracja farmakologiczna, ale ostatnią deską ratunku był dla mnie zestaw szampon + odżywka ANAPHASE+ Ducray. Nie wierzyłam w działanie, a tu proszę - zmiana pielęgnacji i włosy przestały wypadać.

Odnośnik do komentarza
Gość sabina4444

Jeśli tylko widzę, że ktoś poleca firmę Ducray, to zaraz się podpinam, ponieważ jak najbardziej mam pozytywną ocenę na ich temat. U mnie mnóstwo włosów wypadało i również używałam tej serii z szamponem i odżywką, ale całość i efekt wzmocniłam sobie jeszcze wcierką NEOPTIDE z ich oferty. Jak najbardziej polecam ?

Odnośnik do komentarza
Gość patys4566

U mnie akurat była tylko wcierka, a szampony i odżywki używałam takie, jakie wpadły mi w ręce i sama wcierka super sobie poradziła. Problem ogólnie nie był duży, ale został całkowicie wyeliminowany. Do tego zauważyłam, że pojawiło mi się dużo "baby hair".

Odnośnik do komentarza

Ogromne znaczenie mają kosmetyki do włosów, jakie stosujesz. Poza tym też zrezygnuj na jakiś czas z farbowania czy zabiegów niszczących włosy. Zacznij stosować szampon Klorane z wyciągiem z chininy. Mi bardzo pomógł w walce z wypadającymi włosami.Ogromne znaczenie mają kosmetyki do włosów, jakie stosujesz. Poza tym też zrezygnuj na jakiś czas z farbowania czy zabiegów niszczących włosy. Zacznij stosować szampon Klorane z wyciągiem z chininy. Mi bardzo pomógł w walce z wypadającymi włosami.

Odnośnik do komentarza

Niejednokrotnie słyszałam już o marce Ducray, jeśli chodzi o problem wypadania włosów. Czytam Wasze opinie i widzę, że marca, jak i różne produkty są Wam od nich znane. Zastanawiam się tylko nad tym, czy wybrać jakąś wcierkę czy szampon. Może tu konkretnie mi coś poradzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...